Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Małgorzata Giżycka
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Małgorzata Giżycka

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 306
Odsłon w zeszłym miesiącu 1392
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu doskwierają Ci nieprzyjemne objawy w Twoim ciele? Głowisz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Małgorzata Giżycka jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi problemami, które lekarz Małgorzata Giżycka diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Małgorzata Giżycka zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Małgorzata Giżycka przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, pod adresem ul. Jana Pawła II 120A. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały człowiek. Wspaniałe podejście do pacjenta. Sympatyczna! Lekarz giżycka jest bardzo komunikatywna. Dokładna! Schludnie! Skuteczna! Wszystkim szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Irena Szulborska pediatra, Aldona Pajewska położna, położnik, Aleksandra Guzy stomatolog, Jolanta Wojna anestezjolog, Marek Buciński położna, położnik, Katarzyna Paduch internista, Anna Dobek terapeuta, Alicja Przezdziecka pediatra, Halina Czarnocka internista, Dariusz Świtaj chirurg, Agnieszka Świtaj stomatolog, Anna Telepko anestezjolog, Alicja Duszak neurolog, Agnieszka Suska-Szałkowska stomatolog, Marek Struniawski ortopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza