Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Grzegorz Kawałek
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Grzegorz Kawałek

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 366
Odsłon w zeszłym miesiącu 1575
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego czasu dają we znaki niepokojące oznaki w Twoim organizmie? Głowisz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Grzegorz Kawałek jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Grzegorz Kawałek diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Grzegorz Kawałek zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Grzegorz Kawałek przyjmuje w gabinecie Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce, adres: ul. Jana Pawła II 120A. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Dobry. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Miły. Cierpliwy i dobry, bardzo dokładny, wielki szacunek!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Danuta Grzegorczyk pediatra, Tomasz Bobiński internista, Dorota Puciata chirurg, Witold Białobrzeski stomatolog, Beata Gerwat dietetyk, Romuald Falkowski pediatra, Ewa Wawryszuk stomatolog, Barbara Wilkowska lekarz rodzinny, Michał Olszewski chirurg, Mateusz Obojski stomatolog, Tadeusz Murawski internista, Sylwia Figura-Mirońska lekarz rodzinny, Wiesława Kossakowska-Czasiuk położna, położnik, Helena Sierzputowska lekarz rodzinny, Janusz Jankielewicz internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza