Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Mirosław Majewski
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Mirosław Majewski

Specjalizacje:

Hematolog, Internista


O lekarzu

Prowadzi Poradnię Hematologiczną przy CCN "SALUS" w Ostrołęce. Prawo wykonywania zawodu uzyskał na Akademii Medycznej w Warszawie w 1991r. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W latach 1991 – 1996 pracuje jako pracownik naukowy w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Pracowni Biologii Molekularnej. W latach 19996 – 1998 pracuje w Thomas Jefferson University Philadelpphia (USA) jako postdoctoral researcher na oddziale mikrobiologii i immunologii. W latach 1998 – 2001 pracuje jako research scientist na University of Pansylvania Philadelphia (USA) a w latrach 2001 – 2003 pełni funkcję asystenta profesora na University of Illinois at Chicago (USA).

W okresie 2004 – 2009 pracuje w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii jako kierownik pracowni, a także w 2004 roku otwiera Indywidualną Praktykę Specjalistyczną „GENEMED” w której prowadzi do chwili obecnej konsultacje hematologiczne, z zakresu genetyki klinicznej, a także internistyczne. W latach 2009 – 2012 pracuje na stanowisku asystenta na Oddziale Hematologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M. Kopernika w Toruniu oraz jako kierownik pracowni diagnostyki genetycznej w Zakładzie Genetyki przy Akademii Medycznej w Bydgoszczy.


Od roku 2007 Fundacja na rzecz Hematologii honoruje tytułem „Anioł Hematologii” i wręcza nagrodę osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla rozwoju toruńskiej (oraz polskiej) hematologii. Rada Fundacji naprzemiennie wyróżnia osoby zasłużone na polu działalności naukowej oraz charytatywnej. Statuetkę „Anioła hematologii” zaprojektował na nas znany toruński rzeźbiarz, Zbigniew Mikielewicz. Pierwszym laureatem nagrody został w 2007 roku Mirosław Majewski.

Rozpoczął pracę w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych i kontynuował pracę naukową nad mechanizmami powstawania białaczek i chłoniaków na Thomas Jefferson University, University of Pennsylvania oraz jako Assistant Professor na University of Illinois at Chicago. W czasie pobytu w Stanach był autorem wielu publikacji naukowych.

Zdobyte doświadczenie wykorzystał w tworzeniu pracowni badań genetycznych w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. Stworzona przez niego pracownia, jako pierwsza w kraju, wykonywała kompleksowe badania molekularne pozwalające na diagnostykę, ustalanie czynników prognostycznych i monitorowanie wyników leczenia białaczek i chłoniaków. Wykształcił również wielu diagnostów z innych ośrodków hematologicznych w dziedzinie badań genetycznych na poziomie molekularnym.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Hematolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Doktor Mirosław Majewski to nie tylko bardzo lekarz, ale też dobry człowiek.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Katarzyna Prusaczyk stomatolog, Mariusz Gurzęda ortopeda, Anna Wołosz neurolog, Jadwiga Żebrowska pediatra, Jolanta Jarząbek okulista, Bożena Dzierżanowska internista, Ewa Żebrowska neurolog, Ewa Białobrzewska laryngolog, Roman Załuska internista, Sylwia Zajączkowska dietetyk, Joanna Sobstyl lekarz rodzinny, Cezary Korzyński stomatolog, Anna Dębek internista, Hanna Jastrzębska lekarz rodzinny, Jolanta Zembrzucka stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz hematologa z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza