Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Maria Kapuśniak

Specjalizacje:

Internista, Pediatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 350
Odsłon w zeszłym miesiącu 1528

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś momentu wyczuwasz martwiące oznaki w Twoim organizmie? Myślisz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Maria Kapuśniak jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi chorobami, które lekarz Maria Kapuśniak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Maria Kapuśniak umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Maria Kapuśniak przyjmuje w placówce Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, przy al. Jana Pawła II 120 A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pediatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bezbłędna, cierpliwy i dobry człowiek, słuchająca pacjenta, wizyty są przyjemnością!. Rzetelna! Stawia bardzo trafne diagnozy! Bardzo polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Marek Wikarski położna, położnik, Beata Gerwatowska stomatolog, Ida Bieńkowska-Coner okulista, Zdzisław Dudziuk ortopeda, Andrzej Antosiuk chirurg, Jakub Trefler reumatolog, Kazimierz Cybulski pediatra, Iwona Załuska lekarz rodzinny, Urszula Chełchowska dermatolog, Aleksandra Guzy stomatolog, Teresa Krysiak chirurg, Piotr Makarewicz internista, Jolanta Wojna anestezjolog, Ewelina Chalot terapeuta, Janusz Chełchowski pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza