Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Urszula Żyżak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 326
Odsłon w zeszłym miesiącu 1442

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dokuczają Ci martwiące bodźce w Twoim ciele? Rozpatrujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Urszula Żyżak jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi chorobami, które lekarz Urszula Żyżak diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Urszula Żyżak zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Urszula Żyżak przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Zespołu Lekarzy Rodzinnych, przy ul. Matejki 1. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Zespołu Lekarzy Rodzinnych


ul. Matejki 1, 66-200 Świebodzin
Aby pokazać adres, kliknij w mapę

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Anna Trudnowska lekarz rodzinny, Danuta Szczęśniak pediatra, Agata Cieśla chirurg, Jerzy Szczepaniak internista, Grzegorz Rossa neurolog, Irena Drozdowska-Hoszowska chirurg, Małgorzata Lubelska pediatra, Leszek Pawlak ginekolog, Teresa Bielewicz stomatolog, Danuta Politarczyk stomatolog, Piotr Suchy stomatolog, Tomasz Ślusarczyk internista, Marcin Sergiew ortopeda, Violetta Mikołajczak okulista, Bogusław Kudelski lekarz medycyny pracy

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza