Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Zbigniew Telesiński

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 350
Odsłon w zeszłym miesiącu 1524
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 17

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś czasu dokuczają Ci nieprzyjemne objawy w Twoim organizmie? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Zbigniew Telesiński jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi zaburzeniami, które lekarz Zbigniew Telesiński diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Zbigniew Telesiński umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Zbigniew Telesiński przyjmuje w gabinecie Nowy Szpital w Świebodzinie, pod adresem ul. Młyńska 6. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały, szlachetny i bardzo dobry człowiek i bardzo dobry i mający dużą wiedzą lekarz.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Świebodzin - znani lekarze

Danuta Szczęśniak pediatra, Anna Hakało stomatolog, Anna Pisarczyk psychiatra, Barbara Ujwary-Spiller dermatolog, Małgorzata Wdowiak stomatolog, Mirosław Ciecierski internista, Leszek Pawlak ginekolog, Wojciech Hrehorowicz ginekolog, Paweł Polański położna, położnik, Dorota Słowińska neurolog, Zbigniew Grochocki chirurg, Grażyna Paprocka psycholog, Danuta Golik ortopeda, Magdalena Walarus anestezjolog, Jacek Zaidlewicz ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza