Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Elżbieta Żytyńska-Roman

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 314
Odsłon w zeszłym miesiącu 1415

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego czasu doskwierają Ci niepokojące sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Elżbieta Żytyńska-Roman jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi przypadłościami, które lekarz Elżbieta Żytyńska-Roman diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Elżbieta Żytyńska-Roman zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Elżbieta Żytyńska-Roman przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Strzelecka 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Super Doktor.Już wyrażałam swoją opinię 2 i pół roku temu.Ale chcę jeszcze raz potwierdzić .Niedawno ciężko zachorowałam.Pani Doktor bezbłędnie i natychmiast postawiła diagnozę -zapalenie płuc(co potem potwierdziło się rentgenem ) i zastosowała terapię .która bardzo szybko postawiła mnie na nogi.Po terapii byłam skierowana do pulmonologa,który potwierdził moje wyzdrowienie. Bardzo,bardzo dziękuję mojej Pani Doktor za fachowość, życzliwość ,odpowiedzialność i serdeczne podejście do pacjenta.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Świebodzin - znani lekarze

Wojciech Grad położna, położnik, Tomasz Ślusarczyk internista, Anna Drozdowska okulista, Joanna Suchy ortodonta, Danuta Szczęśniak pediatra, Jan Urbanowicz stomatolog, Jarosław Cięciel ginekolog, Kazimierz Kucharczyk ginekolog, Małgorzata Pawłowska-Iwaszkiewicz stomatolog, Leszek Korolczuk chirurg, Piotr Kłopocki stomatolog, Anna Jastrzębska psycholog, Mikołaj Sieciechowicz chirurg, Jadwiga Borucka-Lis stomatolog, Izabela Lange laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza