Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Romuald Magdoń

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 33
Ostatnie 7 dni 273
Odsłon w zeszłym miesiącu 1280

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego czasu dokuczają Ci nieprzyjemne bodźce w Twoim ciele? Rozpatrujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Romuald Magdoń jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Romuald Magdoń diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Romuald Magdoń zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Romuald Magdoń przyjmuje w placówce Dentis'' Anna Magdoń, pod adresem ul. Startowa 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Startowa 1, Gdańsk

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Ewa Ziemlewska-Krawczyk internista, Jolanta Potyra-Bielarczyk internista, Elżbieta Zedler stomatolog, Iwona Śliwińska patomorfolog, Agata Bulińska dermatolog, Piotr Romański laryngolog, Aneta Szczerkowska-Dobosz dermatolog, Dominika Zielińska internista, Maciej Pankau ginekolog, Danuta Kłosińska stomatolog, Mieczysław Sowa internista, Magdalena Żylicz psycholog, Marzena Marchocka-Wróbel położna, położnik, Dorota Matkowska-Białko psychiatra, Joanna Majkowska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza