Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agata Sadowska
średnia 4.50 z 8 opinii

dr n. med. Agata Sadowska

Specjalizacje:

Lekarz rodzinny, Internista

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu dokuczają Ci niepokojące bodźce w Twoim organizmie? Rozważasz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Dr n. med. Agata Sadowska jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, duszności, kaszel, bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto zleci potrzebne badania i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi chorobami, które dr n. med. Agata Sadowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego (np. niedoczynnośc tarczycy), choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Agata Sadowska zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Agata Sadowska przyjmuje w gabinecie Pezychodni ETER MED, ul. Żabi Kruk 10 w Gdańsku. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty: 58 320-26-00

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)

dla pacjentów nieubezpieczonych

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 4.5

Przed chwilą Pani Doktor była po pracy u mojej chorej matki w domu. Jest przemiłą osobą, bardzo kompetentną i mądrą. Lekarz z sercem. Dobro chorego na 1 miejscu. Dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie rozumiem negatywnej opinii zawartej tutaj, byłem u Pani Sadowskiej wielokrotnie i zawsze były to profesjonalne obsługi pacjenta. Jak w wielu opiniach tutaj zawartych - Pani Sadowska jest miła i konkretna, widać kompetencje w wykonywaniu zawodu oraz osobiste podejście do pacjenta. Z czystym sercem polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

U Pani doktor byłam raz. Od tygodnia leczyłam przeziębienie aspiryną i domowymi sposobami. Nic to nie dało, a choroba wręcz się nasilała. Przyszłam do Pani doktor osłabiona, z cieknącym nosem i mocnym kaszlem. Pani doktor spóźniona na umówioną wizytę 20 min, spojrzała na mnie, przepisała ibuprom i dala 2 dni zwolnienia lekarskiego. Spędziłam u niej w gabinecie max 3 min. To nie wystarczy nawet na badania a co dopiero na diagnozę! Tego samego dnia zaczęłam gorączkować. Poszłam do innej Pani doktor, która porządnie mnie zbadała i przepisała antybiotyk. Doktor Sadowskiej zdecydowanie NIE polecam!

Odpowiedz lekarza:

Dzień dobry. Szkoda, że pacjent na tym portalu pozostaje anonimowy, bo ustosunkowanie się do konkretnej sytuacji jest, jest dla lekarza bardzo trudne. Jeśli zaleciłam Pani Dorocie ibuprom na objawy, które prezentowała, widocznie rozpoznałam infekcję wirusową górnych dróg oddechowych, które leczy się objawowo. Antybiotyk stosujemy jedynie na infekcje bakteryjne, które są przyczyną tylko 5% wszystkich zakażeń układu oddechowego i tylko 5% chorych powinna dostać antybiotyk. Rozumiem, że Pani Dorota oczekiwała ode mnie innego leczenia, niż jej zaordynowałam, ale zawsze bardzo wnikliwie oceniam objawy i decyzję podejmuję rozważnie. Agata Sadowska
Zgłoś naruszenie

bardzo zła

Bardzo miła, z dobrym podejściem i stara się pomóc pacjentowi. Widać że lekarz z powołania, z dużą wiedzą, dodatkowo potrafi powiedzieć, że nie jest czegoś pewna i skieruje do specjalisty, duży plus.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Leczę się u pani doktor dosyć długo. Uważam panią doktor za godną polecenia. Jeżeli nie jest pewna diagnozy, zleca wykonanie dodatkowych badań i na tym polega perfekcja pani doktor

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani doktor jest lekarką godną zaufania, gdyż dysponuje wielką wiedzą medyczną, doświadczeniem i kompetencjami. Jest również przyjazna wobec pacjenta, nie traktuje go z góry. Mogę polecić wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo troskliwa lekarka, a do tego niezwykle kompetentna. Skuteczna w działaniu, do tego nie traktuje pacjenta z góry. Godna polecenia każdemu, kto szuka dobrego lekarza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Panią doktor niezmiennie darzę ogromnym zaufaniem. Jest uczynna, miła, ma kompleksowe podejście do problemu, zawsze wnikliwie szuka przyczyn i rozwiązania. Zdecydowanie polecam i życzę pani doktor samych sukcesów.

Odpowiedz lekarza:

dziekuję za życzenia :)
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Ewa Paw okulista, Bogumił Wolnik diabetolog, Jolanta Szpak-Szpakowska internista, Mateusz Wilkowski kardiolog, Zofia Raszewska dermatolog, Jowita Żebrowska-Zakrzewska stomatolog, Leszek Żebryk internista, Joanna Czepil lekarz rodzinny, Bożena Aleksandrowicz pulmonolog, Wanda Mańkowski okulista, Anna Bujnowicz-Serkies pediatra, Henryk Raszczyk ginekolog, Czajkowska Józefa ortodonta, Maria Honory chirurg plastyczny, Marta Malek dermatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz lekarza rodzinnego z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza