Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Tomasz Nowak
średnia 5.00 z 8 opinii

lekarz Tomasz Nowak

O lekarzu

W 1999 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyłem roczny staż w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. W roku 2002 zdałem egzamin specjalizacyjny I st z medycyny morskiej. W 2007 uzyskałem tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych, a w 2011 specjalisty z gastroenterologii. Posiadam certyfikaty umiejętności Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie gastroskopii i kolonoskopii. Ukończyłem kursy Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu ultrasonografii jamy brzusznej. Odbyłem szkolenia z zakresu pH-metrii i impedancji wykorzystywanej w diagnostyce choroby refluksowej przełyku. Z zainteresowań zawodowych zajmuję się endosonografią endoskopową EUS w diagnostyce chorób trzustki, dróg żółciowych i zmian podśluzówkowych przewodu pokarmowego. 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (gastrolog)
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz medycyny pracy)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 5

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, doktor uprzejmy i rzeczowy. Osobom z problemami gastrologicznymi mogę w pełni polecić Pana Doktora. Pozdrawiam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doskonały kontakt, wyczerpujące informacje. Świetne podejście do pacjenta! Pan doktor ma talent do przekonania pacjenta nawet na gastroskopię:)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Kompetentny lekarz, bardzo dobry diagnosta, o wysokiej kulturze osobistej.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super podejście do pacjenta :) To mój najlepszy gastrolog!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

W 100% polecam pana doktora. Badanie przebiegło w bardzo spokojnej i przyjaznej, pełnej zrozumienia atmosferze. Przy całym dyskomforcie jaki powoduje gasroskopia, badanie zostało przeprowadzone bezboleśnie, szybko, a dokładnie. I co ważne, nie mam Pan doktor potraktował mnie z szacunkiem. Naprawdę pełen profesjonalizm.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Witam Dwa razy robiłam u doktora gastroskopię (w szpitalu) wraz z pomocą pielęgniarki zabieg został przeprowadzony rewelacyjnie Trzeba się na tym znać i umieć dobrze to zrobić a miałam już wcześniejsze doświadczenie-bardzo negatywne- dr Tomasz Nowak wykonuje tego typu zabieg bez zarzutu i b dobrze Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem zauroczona tym lekarzem. Rzetelny, spokojny i uprzejmy lekarz. Oby takich więcej. Badanie wykonywałam na NFZ w kwidzyńskim szpitalu - gastroskopia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nawet stresująca wizyta może być przyjemna. Fachowa, rzetelna i bardzo uprzejma pomoc.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Małgorzata Pasierbska pediatra, Jarosław Cichy ortopeda, Leszek Pempkowiak psychiatra, Joanna Pietrzyk pediatra, Wojciech Sierszeń laryngolog, Szymon Wodyński chirurg, Joanna Stankiewicz-Wróblewska internista, Jacek Gołębiewski pediatra, Anna Bachorska internista, Athina Jędrzejczyk radiolog, Krystyna Koziełło-Stanke anestezjolog, Anna Strzelecka-Rybińska chirurg, Wanda Komorowska-Szczepańska pediatra, Małgorzata Zając stomatolog, Julita Dudzińska-Gehrmann internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz gastrologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza