Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Piotr Kabata

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 345
Odsłon w zeszłym miesiącu 1523
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego czasu odczuwasz martwiące sygnały w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Piotr Kabata jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi przypadłościami, które lekarz Piotr Kabata diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Piotr Kabata zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Piotr Kabata przyjmuje w gabinecie Wanda Kabata - Medycyna Rodzinna, ul. Mickiewicza 20A/2. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Katarzyna Ciach ginekolog, Karolina Osiecka dermatolog, Teresa Szczepańska internista, Ewa Napierkowska-Roth internista, Krystian Krupski stomatolog, Rafał Curyło ortopeda, Maria Kosiak internista, Emilia Kamińska pulmonolog, Bartłomiej Marczak urolog, Jerzy Smutek ginekolog, Edyta Beta psychiatra, Joanna Antosiak stomatolog, Blanka Skrzypkowska-Brancewicz psychiatra, Mariusz Siejek psycholog, Ewa Jagielska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza