Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Patrycja Modzelewska,
średnia 5.00 z 5 opinii

mgr Patrycja Modzelewska

Specjalizacje:

Psycholog

Lekarz umożliwia rezerwację wizyt w gabinecie

O lekarzu

Jestem Psychologiem, Coachem, Doradcą Zawodowym, Instruktorem Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz Trenerem-Szkoleniowcem.

Skończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna. Tytuł doradcy zawodowego oraz instruktora pierwszej pomocy przedmedycznej uzyskałam w 2018 roku. Swoje umiejętności doskonaliłam m.in. w Stowarzyszeniu “Od-Do” gdzie uczestniczyłam w treningu interpersonalnym, twórczego myślenia i działania, kreatywności. Byłam szkoleniowcem oraz trenerem - prowadziłam szkolenia w międzynarodowej korporacji z umiejętności miękkich m.in.: mnemotechnik, skutecznej komunikacji, technik asertywności. Swój warsztat poddaje ciągłemu doszkalaniu ukończyłam np. szkolenie Mindfulness - trening uważności w Centrum Rozwoju Personalnego, uczestniczyłam w warsztacie pt.: Zarządzanie energią życiową w stresie wg metody 8xO Wojciecha Eichelbergera organizowanym przez Instytut Psychoimmunologii IPSI, uzyskałam certyfikat ze szkolenia Interwencja kryzysowa wobec dzieci i młodzieży w Ośrodku Rozwoju Edukacji na wydziale resocjalizacji i socjoterapii.

Podstawą w pracy jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem. Kieruje się indywidualnym podejściem, koncentrując uwagę na potrzebach oraz zasobach klienta, dzięki temu dostrzegam motywację jaką kieruje się klient podczas wprowadzania zmian w życie, w których mu towarzyszę. Swoją karierę rozpoczynałam pracując w korporacji. Mam przeszło 10-letnie doświadczenie biznesowe, dlatego też bliskie mi są tematy związane ze stresem oraz wypaleniem zawodowym dzięki czemu wiem jak czynniki stresogenne wpływają na codzienne funkcjonowanie.

Obecnie współpracuję z Poradnią Psychologiczną Synergia na Warszawskich Bielanach, w której pełnię funkcję Psychologa oraz Doradcy Zawodowego. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów życiowych, osobom, które mają poczucie osamotnienie i pustki w życiu. Jeżeli zmagasz się z uporczywym stresem, traumatycznymi doświadczeniami, trudnościami w relacjach, chciałbyś przepracować żałobę, brakuje Ci motywacji do działania bądź stoisz przed obliczem podjęcia ważnej dla Ciebie decyzji, chcesz lepiej poznać samego siebie, zadbać o siebie oraz rozwój, chcesz odnaleźć szczęście oraz radość w życiu prywatnym jak i zawodowym serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Zapraszam Wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia.

Pracuje zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa w nurcie integracyjnym. Oznacza to, iż w spójny, indywidualny oraz integralny sposób łącze style oraz podejścia psychoterapeutyczne podczas pracy z klientem dopasowując formy pomocy do jego możliwości oraz oczekiwań. Relację buduję na empatii, zaufaniu oraz szacunku do drugiego człowieka. W psychologii oprócz obszaru zawodowego fascynuje mnie psychosomatyka,
a w szczególności przeżywanie emocji oraz ich identyfikacja w ciele, przeżycia traumatyczne i ich wpływ na funkcjonowanie, syndrom DDA/DDD, obszar psychoterapii i zjawiska występujące podczas zachodzącego procesu, psychologiczne mechanizmy kryminogenezy wraz z profilowaniem przestępczym, promowanie optymalnego samorozwoju, psychologia pozytywna wraz z ideą optymizmu oraz człowiek wobec wyzwań współczesności. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, przede wszystkim psów. Lubię uciekać od zgiełku miasta gdy tylko nadarzy się taka okazja. Jestem ciekawa świata oraz lubię próbować nowych rzeczy. Jestem wrażliwa oraz otwarta i akceptująca drugiego człowieka. Mam także głowę pełną pomysłów i wiarę w ich realizację

Zapraszam na konsultacje, poradnictwo psychologiczne, sesje psychologiczne oraz zawodowe, warsztaty, psychoedukację lub po prostu rozmowę o Twoich trudnościach.


"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym.
Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć,
że taki jesteś."Milton H. Erickson , ponieważ
„Nasze szczęście zależy od nas samych” Arystoteles.

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

to dłuższa forma kontraktu mająca na celu pracę nad sobą oraz podróż w głąb siebie.

skierowane do osób, które chcą świadomie budować swoją drogę zawodową. Czas trwania ok. 90 min.

Sesja coachingowa to indywidualna praca 1:1 w relacji klient – coach. W trakcie coachingu pracujemy między innymi nad wzrostem wybranych przez Ciebie kompetencji, przyjrzymy się Twoim przekonaniom oraz nawykom. W swojej pracy pobudzam do autorefleksji. Obszarem mojej pracy coachingowej są zagadnienia związane z rozwojem osobistym np. odzyskanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym, poprawa jakości relacji z innymi ludźmi, umiejętność wyznaczania celów oraz ich realizacji i wielu innych.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

1 Wybierz termin wizyty 2 Potwierdź dane 3 Gotowe!
następny tydzień ›

Maj 2020

Godzina
Poniedziałek
25.05
Wtorek
26.05
Środa
27.05
Czwartek
28.05
Piątek
29.05
Sobota
30.05
Niedziela
31.05

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
17:30 - 18:20
18:00 - 18:50
18:00 - 18:50
18:00 - 18:50
18:30 - 19:20
18:30 - 19:20
19:00 - 19:50
19:00 - 19:50
19:00 - 19:50

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

W 100% polecam Panią Patrycję. Pełen profesjonalizm w każdym calu.

Odpowiedz lekarza:

Maciek, dziękuję bardzo! :)
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Przychylam się do pozytywnych opinii na temat Pani Patrycji. Potrafi wysłuchać i tak poprowadzić rozmowę, że każdy problem, lęk staje się rozwiązywalny i możliwy do pokonania. Wymaga to wysiłku i czasu ale dostrzegam w tym sens.

Odpowiedz lekarza:

Rafał, dziękuję uprzejmie! :)
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam Panią Patrycję każdemu, kto chciałby zmienić swoje życie na lepsze. Pani Patrycja w swoją pracę wkłada serce oraz otacza troską i zrozumieniem. Pani Patrycja pokazała mi inną perspektywę w niektórych sprawach.

Odpowiedz lekarza:

Wojtek, dziękuję za opinię!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Patrycję cenię jako specjalistę i jako człowieka. Psycholog na 5 gwiazdek z plusem. Bardzo odważna, wnikliwa i uważna psycholożka a systematyczna praca przynosi rezultaty i porządkuje wiele spraw.

Odpowiedz lekarza:

Ewa, bardzo miło mi to słyszeć! Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Najmocniejszą stroną pani Patrycji jest zadawanie odpowiednich i trafnych pytań.Pani Patrycja świetnie łączy profesjonalizm, rzetelny wywiad z empatycznym i ciepłym podejściem. Motywuje mnie do pracy nad sobą i pokazuje, w którym kierunku

Odpowiedz lekarza:

Gosiu, dziękuję bardzo za ciepłe słowa!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza