Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Violetta Wróblewska
średnia 5.00 z 10 opinii

dr Violetta Wróblewska

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Mam na imię Violetta.Jako psycholog, terapeuta, psychocoach i doradca duchowy specjalizuję się w pomocy w całej gamie problemów: komunikacyjnych, osobistych, zawodowych, w związku, w relacjach, zdrowotnych o podłożu psychosomatycznym, jak również związanych z: nieradzeniem sobie z emocjami, nadmiernym lękiem, kryzysami życiowymi, mobbingiem, przemocą psychiczną, z syndromem DDA i DDD, przewlekłym stresem, wewnętrznymi konfliktami, depresją, samotnością, obniżonym nastrojem, niskim poczucie własnej wartości, nadwrażliwością, nadmiarem chaotycznych myśli, dolegliwościami psychosomatycznymi, pracoholizmem, wypaleniem zawodowym, poczuciem braku sensu życia. Wspieram i pomagam osobom, które kroczą własną ścieżkę rozwoju osobistego, zawodowego i duchowego.

Przeprowadziłam około 4100 godzin sesji terapeutycznych, pomocy duchowej, konsultacji psychologicznych oraz sesji psychocoachingowych w ciągu ostatnich dwunastu lat. Opinie niektórych moich Klientów są dostępne w zakładce: http://kreacjazycia.pl/?referencje-i-opinie,5. Obecnie prowadzę sesje na Kabatach w Warszawie, online lub przez telefon. Mail do mnie: [email protected]

Moi Klienci potrzebują zróżnicowanej terapii, gdyż każdy z nich jest inny, a zarazem wyjątkowy. Cechuje mnie odwaga i duża elastyczność w podejściu do terapii, gdyż zawsze na pierwszym miejscu biorę pod uwagę potrzeby i możliwości Klienta. Zapewniam Klientom otwarty stosunek do wszystkich ich doświadczeń, nawet tych których się obawiają i wstydzą, a które hamują ich rozwój i w ten sposób zachęcam ich, aby byli autentyczni.

To co Klienci najbardziej sobie cenią w spotkaniach ze mną to przede wszystkim: umiejętność stworzenia ciepłej, przyjaznej atmosfery, zachęcającej do otwarcia się i mówienia o bardzo trudnych tematach i o problemach; umięjętność słuchania, współodczuwania i zrozumienia drugiego człowieka; indywidualne podejście do każdego człowieka i mocne zaangażowanie się w niesienie pomocy psychologicznej i duchowej; spokój, życzliwość i serdeczność oraz interdyscyplinarną wiedzę (psychologiczną, terapeutyczną, duchową, medyczną w dziedzinie medycyny prewencyjnej, chińskiej i niekonwencjonalnej oraz zdrowego odżywiania, z zakresu psychologii biznesu i fizyki kwantowej); holistyczne (całościowe) podejście do Klienta, uwzględniające jego sferę umysłową, poznawczą, emocjonalną, cielesną i duchową; kilkunastoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej.

Zapewniam moim Klientom serdeczną, pełną zrozumienia i wsparcia relację. Troszcząc się o Klienta, uczę Go troszczyć się o siebie. Budując z nim więź, uczę Go budować więź z innymi. Słuchając go uważnie, uczę Go słuchać innych. Przejawiając nadzieję i wiarę w zasoby Klienta, zachęcam Go do docenienia swoich możliwości.

Kieruję się takim motto: Najpierw Klient, potem metoda i teoria. Jestem zawsze otwarta na informacje zwrotne od Klientów. Jedni potrzebują spotkań co tydzień, inni co 2 tygodnie, a jeszcze inni co miesiąc. Również długość sesji jest zróżnicowana. Od 90 minut do około 2 godzin. Po latach doświadczeń uważam, że sesja psychologiczna czy terapeutyczna powinna trwać minimum i tak optymalnie - 90 minut, aby Klient poczuł się dobrze zaopiekowany, szczególnie kiedy większość moich Klientów dojeżdza do mnie spoza Warszawy lub odległych dzielnic Warszawy.

Do każdego Klienta podchodzę w zróżnicowany sposób, biorąc pod uwagę to wszystko, co pozwala mu wzrastać i iść we właściwą dla siebie stronę. Gdyż wyznaję zasadę, że nie ma uniwersalnych metod, technik i modeli terapeutycznych, sposobów pracy i wzorców sesji. W swojej pracy terapeutycznej stosuję szeroki wachlarz metod, technik, narządzi i sposobów pracy. Zachęcam Cię do zapoznania się z nimi. Informacje o nich znajdziesz na stronie: http://kreacjazycia.pl/?http-wwwpsychologwarszawabizpl-metody-narzedzia-i-sposoby-pracy-z-klientami-17,17. Cieszę się, że coraz więcej osób jest zainteresowanych rozwojem i wglądem w siebie. I włączeniem wiedzy z terapii we własne działania w realnych kontaktach z ludźmi.

W swojej pracy preferuję wysoce skuteczną i trwałą Terapię psychomedduchową, która integruje w sobie eklektyzm wszystkich najważniejszych i najbardziej skutecznych, dotychczasowych metod terapeutycznych oraz najnowsze osiągnięcia naukowe w zakresie pomagania człowiekowi i gwarantuje indywidualne podejście do każdego Klienta, uwzględniające jego rozwój w aspekcie psychoemocjonalnym, umysłowym, duchowym, fizycznym i społecznym.

Każda osoba ma *nieograniczony potencjał rozwojowy* oraz duże możliwości odkrywania siebie, swoich ogromnych zasobów i dokonywania zmian. Intelekt, emocje, ciało fizyczne są połączone ze sobą i działają w synergii. Myślenie kreuje emocje, a te z kolei mają wpływ na ciało fizyczne. Pracując ze wszystkimi podstawowymi częściami „Ja”, na które składają się: umysł, emocje, ciało, duchowa część „Ja”, relacje interpersonalne można poczuć się lepiej na poziomach: mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym, jak również wypracować korzystne dla siebie sposoby działania, sprzyjające czerpaniu jak najwięcej przyjemności z życia.

Od 12 lat pracuję jako nauczyciel akademicki w Społecznej Akademii Nauk. Specjalizuję się w psychologii zdrowia i biznesu.

Przez 10 lat pracowałam w korporacjach i firmach średniej wielkości. Na stanowiskach samodzielnych i menedżerskich w Działach Marketingu.

Jestem autorką trzech książek o zdrowym stylu życia i dobrym życiu. Pierwsza nosi tytuł "Życie i zdrowie masz tylko jedno". Druga to autocoaching pt. "Studium sztuki lepszego życia". Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" jest również dostępna w wersji anglojęzycznej. Jej tytuł to "You have only one life and one health". Tutaj znajdziesz informacje o książkach i ich zamówieniu: http://violettawroblewska.com/ksiazki/zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno/

Jestem autorką bloga o podróżach po Polsce i świecie, w głąb siebie oraz o psychomedduchowym stylu życia. Link do bloga: http://violettawroblewska.com/

Prowadzę kursy online obejmujące tematykę rozwoju duchowego, psychicznego i zawodowego.

Więcej informacji o mnie i wszystkich usługach firmy "Kreacja Życia" znajdziesz na stronie: http://kreacjazycia.pl.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 10

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo polecam sesje rozwoju duchowego. Pani Viola jest niezwykle miłą i ciepłą osobą o bogatym wnętrzu. Przedstawia łatwe narzędzia, które po wdrożeniu przynoszą szybkie efekty. Spotkania odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze.

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Bożenko i życzę Pani wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z całego serca polecam pracę nad sobą z Panią Viollettą. Trafiłam do niej w ciężkim okresie życia, po kilkuletniej terapii psychodynamicznej, która nie pomagała. Pani Violetta posiada niezawodną intuicję, potrafi dobrać metodą do osoby. Jest bardzo oczytaną osobą oraz otwartą, przez co nie zamyka się na jeden sposób prowadzenia terapii. Z całych sił stara się pomóc. Pokazuje jak zmienić swoje życie, pomaga odkryć siebie. Terapia z elamentami duchowości jest wyjątkowa. Z całego serca polecam. Obecnie pomimo trudności życiowych ( wiadomo te zawsze będą się pojawiać) o wiele lepiej radzę sobie z emocjami, problemami i ogólnie stałam się silniejsza. Dziękuję

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Marto i życzę Pani wszystkiego dobrego
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo polecam spotkania z zakresu rozwoju duchowego. Pani Viola jest niesamowicie ciepłą i otwartą osobą o bardzo bogatym wnętrzu. Sesje przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze a proponowane przez Panią Violę proste rozwiązania można łatwo wprowadzić w życie i szybko zacząć dostrzegać efekty.

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Bożenko i życzę Pani wszystkiego dobrego
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z całego serca polecam pracę nad sobą z Panią Viollettą. Trafiłam do niej w ciężkim okresie życia, po kilkuletniej terapii psychodynamicznej, która nie pomagała. Pani Violetta posiada niezawodną intuicję, potrafi dobrać metodą do osoby. Jest bardzo oczytaną osobą oraz otwartą, przez co nie zamyka się na jeden sposób prowadzenia terapii. Z całych sił stara się pomóc. Pokazuje jak zmienić swoje życie, pomaga odkryć siebie. Terapia z elementami duchowości jest wyjątkowa. Z całego serca polecam. Obecnie pomimo trudności życiowych (wiadomo te zawsze będą się pojawiać) o wiele lepiej radzę sobie z emocjami, problemami i ogólnie stałam się silniejsza. Dziękuję :)

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Marto i życzę Pani wszystkiego dobrego
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniała Pani psycholog, która z całego serca stara się pomóc pacjentowi. Bardzo mi pomogła w najcięższych momentach mojego życia. Trafiłam do niej po innych nieudanych terapiach i odnalazłam to czego potrzebowałam. Ogromny dar intuicji, wie czego potrzeba człowiekowi. Pomaga zmienić i wziąć życie we własne ręce. Pracuje nie tylko z samymi emocjami, ale też z duszą i ciałem. Bardzo otwarta i wszechstronnie oczytana, dzięki czemu nie zamyka się na jeden sposób prowadzenia terapii, podchodzi bardzo indywidualnie do problemów. Anioł

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Marto i życzę Pani wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Serdecznie polecam sesje z elementami duchowości z Panią Violettą, które pozwalają na głębszy wgląd w duchową część naszego życia, a przez to umocnienie pozostałych aspektów naszego życia. Sesje przebiegają w spokojnej, przyjaznej i otwartej atmosferze a oryginalne ćwiczenia pomogają na refleksje oraz spojrzenie na swoje życie z pozytywnej strony.

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Ewelino za opinię. Życzę Pani z całego serca wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Violetta jest bardzo ciepłą, zaangażowaną terapeutką, z którą spotkania przynoszą bardzo dobre i szybkie efekty. W sposób szczególny można się poczuć zaopiekowanym podczas terapii. Dba o swoich pacjentów i zależy jej na ich rozwoju. Serdecznie polecam.

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Kasiu za opinię. Życzę Pani z całego serca wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Violetta to profesjonalistka w każdym calu. Ma dar bardzo wnikliwego wczuwania się w sytuację klienta. To bardzo ciepła i życzliwa osoba. Potrafi pomóc w rozwiązaniu problemów z każdej dziedziny życia. Pani Violetta posiada wszechstronną wiedzę psychologiczną i wielkie doświadczenie terapeutyczne. Serdecznie polecam współpracę z Panią Violettą i jednocześnie bardzo dziękuję Tej bogatej wewnętrznie Osobie za wszystkie bezcenne rady których mi udzieliła.

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Panie Krzysztofie za opinię. Życzę Panu z całego serca wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dziękuję za dotychczasowe spotkania oraz serce włożone w to by pokazać pokazać alternatywna ścieżkę życia, za zaangażowanie i szukanie najbardziej dopasowanej do mnie metody terapii a także za poczucie troski o moja osobę. Pozdawiam serdecznie pani Wiolu

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Ewo za opinię. Życzę Pani z całego serca wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Serdecznie polecam Panią Violettę jako dobrego i zaangażowanego psychologa. Szczególnie polecam terapię z elementami duchowości. Daje dużo siły

Odpowiedz lekarza:

Przepięknie dziękuję Pani Agnieszko za opinię. Życzę Pani z całego serca wszystkiego dobrego.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Jan Mazurek stomatolog, Renata Duchnowska onkolog, Milena Niemiec radiolog, Renata Węgrzyn stomatolog, Emilia Konca-Tyczyńska stomatolog, Barbara Gutowska pediatra, Przemysław Orzechowski stomatolog, Damian Szestopałko psycholog, Krzysztof Berak chirurg, Renata Mazur stomatolog, Piotr Furga chirurg, Katarzyna Połowniak-Derlatka internista, Lidia Butkiewicz reumatolog, Renata Walska kardiolog, Henryk Kaszyński radiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza