Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Teresa Wardzyńska

Specjalizacje:

Psycholog

Lekarz umożliwia rezerwację wizyt w gabinecie


O lekarzu

Psycholog, dyplomowany i certyfikowany psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym, superwizor - aplikant Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Posiada certyfikaty psychoterapeuty: Polskiej Federacji Psychoterapii nr 26 (przedstawiciela Polski w EAP), europejski wydany przez European Association for Psychotherapy i światowy certyfikat psychoterapeuty wydany przez The World Council for Psychotherapy oraz Europejskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym – ESTSS General Certificate in Psychotraumatology.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową DDA – osób borykających się z problemami emocjonalnymi, którzy wychowywali się w rodzinie, gdzie nadużywano alkoholu lub była przemoc czy nadmierna surowość a także psychoterapię zaburzeń lękowych, osobowości, depresji, nerwic, zespołu stresu pourazowego (PTSD). Pracuje też z osobami po traumie przemocy seksualnej. Zajmuje się również problemami emocjonalnymi związanymi ze zdradą i porzuceniem, stresem związanym z nagłą czy przewlekła sutuacją stresową czy przedłużającą się żałobą. Pracuje pod stałą superwizją. Prowadziła warsztaty psychologiczne dla studentów SWPS i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmowała się także doradztwem psychologicznym w ramach programu Phare 2001 dla woj. mazowieckiego. Jest członkiem zwyczajnym Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz polskiego (PTBST) i europejskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym (ESTSS). Hobby – urządzanie ogrodów i wnętrz. Lubi jazdę samochodem i rowerem. Miłośniczka róż, drewna, kamieni i tańca.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

Na początku proponujemy 2-3 spotkania konsultacyjne. Spotkania te mają na celu rozpoznanie problemów i trudności osoby zgłaszającej się oraz ustalenie celów pracy terapeutycznej. W czasie konsultacji szczegółowo omawia się też zasady współpracy dotyczące miejsca i częstotliwości spotkań (zwykle raz w tygodniu o stałej porze), płatności, odwoływania spotkań, sposobu kontaktu. Wszystkie informacje przekazywane przez osobę zgłaszającą się są poufne. Spotkania konsultacyjne mają też na celu ustalenie, czy właśnie psychoterapia będzie najlepszą formą pomocy, czy też konieczna jest na przykład konsultacja innego specjalisty (neurolog, psychiatra, terapeuta par).

Psychoterapia polega na oddziaływaniu na psychikę za pomocą metod i narzędzi psychologicznych w celu poprawy dobrostanu osoby i poprawy zdrowia psychicznego. Jest formą leczenia, ale też rozwoju. Może być drogą do lepszego rozumienia siebie, pozbycia się cierpienia, lęków i blokad, pozytywnego rozwiązania kryzysu czy przywrócenia radości i poczucia sensu. Może być drogą do odnalezienia swojego szczęścia...

Superwizja to profesjonalna metoda obserwacji i refleksji w praktyce psychoterapeutycznej i wsparcie w rozwoju zawodowym psychoterapeuty. Regularne spotkania, na których psychoterapeuta omawia swoją pracę, również rozważa własne odczucia i obawy dotyczące prowadzonego procesu i weryfikuje hipotezy dotyczące przyczyn i trudności zgłaszanych przez pacjenta.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

1 Wybierz termin wizyty 2 Potwierdź dane 3 Gotowe!
następny tydzień ›

Luty 2023

Godzina
Poniedziałek
30.01
Wtorek
31.01
Środa
01.02
Czwartek
02.02
Piątek
03.02
Sobota
04.02
Niedziela
05.02

17:00

18:00

19:00

20:00

18:10 - 19:00

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza