Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr n. med. Magdalena Przekwas-Jaruchowska

Specjalizacje:

Internista

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu dokuczają Ci alarmujące symptomy w Twoim ciele? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Dr n. med. Magdalena Przekwas-Jaruchowska jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi schorzeniami, które dr n. med. Magdalena Przekwas-Jaruchowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Magdalena Przekwas-Jaruchowska zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Sopot (woj. pomorskie), Magdalena Przekwas-Jaruchowska przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, przy ul. Kolberga 2D/18. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięSopot - znani lekarze

Jadwiga Filipiuk dermatolog, Dariusz Czerwiński ortopeda, Sabina Jakubiec-Norton stomatolog, Piotr Jende neurochirurg, Konrad Chełmiński laryngolog, Rafał Pankowski ortopeda, Marta Chełmińska internista, Irena Netcer okulista, Michał Kuchczyński psycholog, Janusz Emerich ginekolog, Elżbieta Jasiel-Walikowska dermatolog, Elżbieta Grubska-Suchanek dermatolog, Małgorzata Kicińska-Sikorska internista, Żaneta Pankiewicz psychiatra, Jacek Stefaniuk internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Sopot?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza