Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Dariusz Kleczkowski

Specjalizacje:

Internista, Gastrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 411
Odsłon w zeszłym miesiącu 1683
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś czasu dają we znaki niepokojące bodźce w Twoim ciele? Analizujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Dariusz Kleczkowski jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi przypadłościami, które lekarz Dariusz Kleczkowski diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Dariusz Kleczkowski zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Sopot (woj. pomorskie), Dariusz Kleczkowski przyjmuje w gabinecie Centrum Medyczne Sopmed, pod adresem ul. Chrobrego 6/8. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (gastrolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobry i empatyczny, cierpliwy i dobry człowiek. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Interesuje się pacjentem. O wysokiej kulturze osobistej! Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta! Przyjemna wizyta! Skuteczny! Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Sopot - znani lekarze

Krystyna Szwabowicz pediatra, Krystyna Żelechowska internista, Dorota Szaudel-Boruta lekarz medycyny pracy, Jacek Irzyłowski weterynarz, Anna Targowska stomatolog, Tomasz Piasecki psychiatra, Elżbieta Cieciuch położna, położnik, Kamila Łońska stomatolog, Paweł Heimrath lekarz medycyny pracy, Przemysław Majeranowski anestezjolog, Romana Żak internista, Katarzyna Chojnowska chirurg, Ewa Młodzianowska-Kryda okulista, Joanna Gietkiewicz alergolog, Jan Nowicki ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Sopot?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza