Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Karolina Wilk,
średnia 5.00 z 3 opinii

mgr Karolina Wilk

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT) oraz w konwencji Terapii Schematu – szczególnie osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi (zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, napadami paniki, fobiami prostymi, fobią społeczną, zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi, zaburzeniami stresowymi pourazowymi (PTSD)) i zaburzeniami osobowości.
Dotychczas współpracowała z pacjentami w poradni zdrowia psychicznego, w oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych, oddziale psychiatrycznym, neurologicznym, neurochirurgicznym i onkologicznym oraz innych placówkach świadczących usługi w ramach zdrowia psychicznego – zarówno w zakresie diagnozy, jak i terapii indywidualnej oraz grupowej. Jej praca psychoterapeutyczna poddawana jest stałej superwizji. Posiada również kwalifikacje diagnostyczno – terapeutyczne w zakresie neuropsychologii klinicznej.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Chodzę na wizyty z synkiem, mieliśmy wiele kłopotów, które już nie są tak wielkie jak na początku, oczywiście zasługa w tym Pani Wilk.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pracuję z tą Panią od września. Zaczynałam terapię w takim stanie, że dzisiaj aż trudno mi uwierzyć w zmiany - bałam się wychodzić z domu gdziekolwiek, tak mnie paraliżował lęk, że byłam uwięziona w czterech ścianach. Gdyby ktoś mi powiedział wtedy, że wrócę na studia i dzisiaj po kilku miesiącach będę normalnie studiować, pracować i spotykać się z ludźmi w miejscach publicznych oddalonych od domu i że tak zmniejszą się moje zdrowotne dolegliwości, nie uwierzyłabym. Zdecydowanie polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z pełnym przekonaniem polecam terapię u tej Psychoterapeutki - profesjonalny specjalista, rzetelna w swojej pracy, konkretna, z rozległą wiedzą, uważna na pacjenta, ciepła i bardzo empatyczna w kontakcie osoba. Pół roku dotychczasowej współpracy bardzo sobie cenię, chociaż pracuję z nią w innym miejscu. Początki pracy nad sobą i zmian nie były dla mnie łatwe, ale teraz z czasem widzę u siebie coraz wyraźniej, co sprawia, że wciąż doświadczałem w życiu podobnych problemów. Powoli te błędne koła zmieniam. Wcześniej nie widziałem, co je powoduje i nie potrafiłem zrozumieć, o co naprawdę chodzi ani jak i co z tym robić.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza