Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Joanna Petelska-Michorzewska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 295
Odsłon w zeszłym miesiącu 1329
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego momentu dokuczają Ci alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Joanna Petelska-Michorzewska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi chorobami, które lekarz Joanna Petelska-Michorzewska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Petelska-Michorzewska zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Joanna Petelska-Michorzewska przyjmuje w placówce Wojewódzki Szpital Obserwacyjno - Zakaźny w Toruniu, pod adresem ul. Krasińskiego 4/4A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo przesympatyczna Pani Doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Michał Szymański seksuolog, Piotr Marcinkowski chirurg, Piotr Zawieja ortopeda, Małgorzata Szufarska położna, położnik, Mieczysław Bondyra internista, Ewa Staruch-Jasińska stomatolog, Marian Migda ginekolog, Iwona Grzeszek stomatolog, Dorota Jędrzejewska stomatolog, Piotr Boniek stomatolog, Marzenna Brożek-Pestka okulista, Grzegorz Jarczyk chirurg, Tomasz Kamiński stomatolog, Dariusz Górecki lekarz medycyny pracy, Małgorzata Górska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza