Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Wojciech Cichocki

Specjalizacje:

Internista, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 357
Odsłon w zeszłym miesiącu 1534
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 12

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu dokuczają Ci martwiące objawy w Twoim ciele? Myślisz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Wojciech Cichocki jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi schorzeniami, które lekarz Wojciech Cichocki diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Wojciech Cichocki umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Wojciech Cichocki przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, przy ul. Pająkowskiego 20/1. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Po prostu super specjalista. Wspaniały człowiek, leczy z powołania, sympatyczny. O wysokiej kulturze osobistej! Wizyta trwała wystarczająco długo! Bardzo dobry gabinet! Dba o dobrą atmosferę wizyty! Godny polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Barbara Jaskólska chirurg, Halina Pankowska stomatolog, Dariusz Wojciechowski anestezjolog, Jolanta Pełka pediatra, Katarzyna Wałęsa psycholog, Krystyna Stankowska lekarz rodzinny, Sławomir Jeka lekarz rodzinny, Adam Musioł anestezjolog, Jerzy Szczepkowski chirurg, Anna Zielińska stomatolog, Lech Nowak urolog, Kazimierz Ignaszak stomatolog, Romana Kasprzycka-Janowska neurolog, Katarzyna Foremska lekarz rodzinny, Ewa Staruch-Jasińska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza