Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Lidia Pawłowicz
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Lidia Pawłowicz

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 56
Ostatnie 7 dni 431
Odsłon w zeszłym miesiącu 1786
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 11

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu wyczuwasz martwiące bodźce w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Lidia Pawłowicz jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Lidia Pawłowicz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Lidia Pawłowicz zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Lidia Pawłowicz przyjmuje w placówce Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu, pod adresem ul. Batorego 17-19. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Fantastyczna lekarka, taka jak w serialu o lekarzach z Torunia. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Agnieszka Zawadzka stomatolog, Lech Mizarewicz ginekolog, Paweł Drojecki chirurg, Jacek Hincz kardiolog, Jan Szczepański chirurg, Arletta Bach pediatra, Małgorzata Rosiak psycholog, Robert Guz internista, Marian Łysiak chirurg, Maria Wojnicz internista, Urszula Bernatowicz-Łojko pediatra, Lech Górski anestezjolog, Hanna Ściesińska psychiatra, Jan Jeżewski internista, Zbigniew Jurczyk internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza