Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Irena Szpringer

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 374
Odsłon w zeszłym miesiącu 1599

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś czasu wyczuwasz nieprzyjemne symptomy w Twoim ciele? Myślisz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Irena Szpringer jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi zaburzeniami, które lekarz Irena Szpringer diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Irena Szpringer zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Irena Szpringer przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Szeroka 25. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięToruń - znani lekarze

Jacek Gessek kardiolog, Agnieszka Kaczmarowska lekarz rodzinny, Aleksandra Jelińska internista, Andrzej Niemiec psychiatra, Katarzyna Hoffman onkolog, Monika Długosz psycholog, Małgorzata Kossakowska stomatolog, Janina Szampan internista, Aniela Szewczyk psychiatra, Ilona Ciesielska lekarz rodzinny, Marek Cieślak chirurg, Lidia Pluskota stomatolog, Violetta Polaszewska-Pułkownik internista, Dominik Chraniuk internista, Sławomir Koch położna, położnik

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza