Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Anna Raczyńska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Anna Raczyńska

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 287
Odsłon w zeszłym miesiącu 1316
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 9

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego momentu odczuwasz alarmujące objawy w Twoim ciele? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Anna Raczyńska jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi zaburzeniami, które lekarz Anna Raczyńska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Anna Raczyńska zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Anna Raczyńska przyjmuje w placówce Szpital Specjalistyczny Matopat - w Toruniu, adres: ul. Storczykowa 8/10. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Dobra. Jest bardzo uprzejma. życzliwa. Kulturalna! świetnie przygotowana! Pełen profesjonalizm! Zasługuje na najwyższe uznanie! Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Barbara Buzalska pediatra, Milena Burdach psycholog, Stanisława Wrzesińska-Malinowska internista, Zdzisław Sławiński stomatolog, Jadwiga Starościak laryngolog, Joanna Polak radiolog, Jacek Winczakiewicz chirurg, Aleksander Gruk pediatra, Lidia Świechowicz lekarz medycyny pracy, Agata Marciniec-Orzeł anestezjolog, Barbara Rolka-Raginia psychiatra, Renata Bratz-Szymańska lekarz medycyny pracy, Jan Sierocki lekarz rodzinny, Małgorzata Sugier psycholog, Alina Chabior dermatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza