Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Ewa Napierkowska-Roth

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 27
Ostatnie 7 dni 230
Odsłon w zeszłym miesiącu 1130
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego czasu dokuczają Ci alarmujące sygnały w Twoim ciele? Zastanawiasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Ewa Napierkowska-Roth jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi schorzeniami, które lekarz Ewa Napierkowska-Roth diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Ewa Napierkowska-Roth zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Ewa Napierkowska-Roth przyjmuje w gabinecie Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, adres: ul. Smoluchowskiego 18. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Maria Wojtasiewicz-Gertner lekarz rodzinny, Tomasz Konefka położna, położnik, Marcin Skarbek psychiatra, Anna Dziemian psycholog, Bogdan Wyrzykowski internista, Romana Ługin anestezjolog, Dariusz Czerwiński ortopeda, Lucyna Wojciechowska diagnosta, Marcin Omernik ortopeda, Teresa Gumowska-Kacmajor internista, Sylwia Bednarczyk fizjoterapeuta, Magdalena Kremblewska stomatolog, Robert Nitkowski ginekolog, Wojciech Kloc chirurg, Hanna Suchanek internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza