Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz Elwira Stasiuk

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 31
Ostatnie 7 dni 272
Odsłon w zeszłym miesiącu 1326
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 9

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś momentu wyczuwasz alarmujące objawy w Twoim organizmie? Rozważasz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Elwira Stasiuk jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi zaburzeniami, które lekarz Elwira Stasiuk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Elwira Stasiuk zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Elwira Stasiuk przyjmuje w placówce Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Gdańsku, adres: ul. Wałowa 27. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Ekstra. Bardzo sympatyczna, szybki kontakt, życzliwa, jest oddana pacjentowi, dysponuje olbrzymią wiedzą, rzetelna, bardzo dobry gabinet, skuteczna.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem świeżo po zawale, przed operacją kardiochirurgiczną. Pani Doktor spokojnie, rzeczowo profesjonalnie wyjaśniła szereg nurtujących mnie kwestii. Szczegółowe badanie z analizą dokumentacji medycznej, podejście podmiotowe ukierunkowane do pacjenta. Prawdziwy przykład zaangażowanego lekarza dla którego zawód jest powołaniem. Uśmiech, serdeczność połączone z olbrzymią wiedzą. Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką, szybko i sprawnie diagnozuje, a po rozpoczęciu leczenia efekty pojawiają się niemal błyskawicznie. Polecam tę panią, a sama na pewno wrócę do jej gabinetu.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Synek całe lato przechorował, w zimę dwa razy szpital, tak wyglądał zeszły rok, w tym roku nie choruje. Każdą z wizyt prowadziła Pani Elwira Stasiuk, myślę, że wyprowadziła go na dobre z infekcji, stanów zapalnych i niskiej odporności.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dzisiaj miałam wizytę u Pani doktor. Polecam serdecznie. Bardzo miła, pogodna osoba. Wnikliwie przeprowadza wywiad. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza