Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Agnieszka Florczuk-Łukasiak

Specjalizacje:

Psycholog, Psychoterapeuta

O lekarzu

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4,5 letnie szkolenie z Zakresu Psychoterapii organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz 2 letnie szkolenie „Zmiana indywidualna - zmiana systemowa” organizowane przez Ośrodek Synapsis z zakresu terapii rodzinnej i małżeńskiej.
Przez 11 lat pracowała w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Od 2019r. współpracuje z Punktem Informacyjno-Konsultacyjnym w Grodzisku Mazowieckim, gdzie kontynuuje pomoc ofiarom przemocy domowej. Współpracowała również z Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii –Psychomedica, gdzie zajmowała się terapią indywidualną i rodzinną. W latach 2017-2018 pracowała w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w Łomiankach, gdzie zajmowała się terapią rodzinną. Od 15 lat prowadzi praktykę prywatną.
Pomaga osobom przeżywającym długotrwałe trudności emocjonalne i osobowościowe, przeżywającym trudności w relacjach z innymi oraz osobom zainteresowanym rozwojem własnym.
Prowadzi terapię indywidualną, małżeńską, rodzinną oraz grupową. Pracuje w oparciu o podejście systemowe i psychodynamiczne.
Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe, biorąc aktywny udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach i seminariach.
Wykorzystując swoje doświadczenie psychologiczne zajmuje się też mediacjami rodzinnymi.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza