Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Waldemar Goska

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 396
Odsłon w zeszłym miesiącu 1640

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu wyczuwasz alarmujące symptomy w Twoim organizmie? Analizujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Waldemar Goska jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi dolegliwościami, które lekarz Waldemar Goska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Waldemar Goska zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Waldemar Goska przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, przy ul. Długa 68A/7. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Genialny. Jestem ogromnie wdzięczny. Miły, kontaktowy. Cierpliwy i dobry, dba o dobrą atmosferę wizyty, wielki szacunek!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Waldemar Goska to świetny specjalista w dziedzinie chorób tropikalnych. Byłem u niego przed wyjazdem do Tajlandii. Doradził dokładnie i rzeczowo czego unikać i jakie szczepienia wykonać. Pozdrawiam, Panie Doktorze!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza