Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Magdalena Chęcińska,
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Magdalena Chęcińska

Specjalizacje:

Kardiolog, Internista


O lekarzu

kardiolog-online.pl

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2001-2006 pracowałam w Oddziale Wewnętrznym i Gastroenterologiczno-Hepatologicznym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu przy ul. Koszarowej, gdzie odbyłam 5-letni staż specjalizacyjny w dziedzinie chorób wewnętrznych, uzyskując w listopadzie 2006 tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Następnie odbyłam 4-letni staż specjalizacyjny z kardiologii w Klinice Kardiologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W kwietniu 2012 uzyskałam tytuł specjalisty kardiologa. W latach 2013-2017 pracowałam w Poradni Kardiologicznej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, obecnie skupiam się na pracy we własnym gabinecie, gdzie mogę przeznaczyć Pacjentom odpowiednią ilość czasu, mając do wyłącznej dyspozycji szeroki wachlarz badań dodatkowych (ekg, usg, holtery).
Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta, w poszukiwaniu przyczyn objawów, schorzeń i dolegliwości nie ograniczam się jedynie do obszaru kardiologii, w czym niewątpliwie bardzo pomaga mi moja druga specjalizacja z chorób wewnętrznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Sekcji Echokardiografii PTK. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w warsztatach i kursach oraz dbam o to, by być na bieżąco z aktualnym stanem wiedzy medycznej biorąc regularnie udział w konferencjach i kongresach.​
Prywatnie jestem mamą trójki Dzieci.​
Wolny czas lubię spędzać aktywnie - trochę biegam, jeżdżę na nartach, kocham górskie wędrówki :)

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

W mojej ocenie Pani Doktor jest świetnym lekarzem a przy tym bardzo sympatyczną i miłą osobą. Podczas badania pacjenta wykazuje się dużą cierpliwością i dokładnością. Prowadzi wywiad wnikliwie i bez pośpiechu. Badając pacjenta traktuje go całościowo. Jest przy tym osobą taktowną o wysokiej kulturze osobistej. Pani Doktor jest wspaniałym, kompetentnym i pełnym zaangażowania lekarzem. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Profesjonalizm w każdym calu - badania przeprowadzane fachowo, wnikliwy wywiad, dokładna analiza wszystkich wyników. Do tego nie traktuje pacjenta z góry, co nie zawsze jest spotykane. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani dr Magdalena Chęcińska doskonały specjalista i wspaniały człowiek taki przez duże "C". Ogromna kompetencja i profesjonalizm. Wzbudza zaufanie i doskonale leczy. Świetny kardiolog. Bardzo dokładnie bada, prowadzi wywiad , traktuje pacjenta w sposób z dużym zaangażowaniem. Bardzo polecam Panią doktor.Marzeniem każdego pacjenta jest aby właśnie w taki sposób był leczony i traktowany tak jak to robi Pani dr Magdalenia Chęcińska. Jestem szczęśliwa, że właśnie jestem po opieką Pani doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz kardiologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza