Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Waldemar Bata

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 340
Odsłon w zeszłym miesiącu 1499
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 13

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego momentu wyczuwasz martwiące bodźce w Twoim ciele? Analizujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Waldemar Bata jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi przypadłościami, które lekarz Waldemar Bata diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Waldemar Bata zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Waldemar Bata przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, pod adresem ul. Wita Stwosza 35/5. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały Lekarz przez wielkie L

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

FAJNY GOŚĆ Z PODEJŚCIEM!!! URATOWAŁ WIELU STUDENTÓW.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Anna Waglowska-Dondalska pulmonolog, Hubert Zmysłowski stomatolog, Anna Trapszyc stomatolog, Urszula Wiśniewska-Zubkiewicz lekarz medycyny pracy, Joanna Surdykowska gastrolog, Edward Janowski ortopeda, Małgorzata Janiszewska ortodonta, Edmund Woźniak anestezjolog, Aneta Jermacz stomatolog, Dorota Jędrzejewska stomatolog, Agnieszka Firszt-Adamczyk pediatra, Zygmunt Zbucki pediatra, Bożena Balewska-Hildebrandt hematolog, Grzegorz Pietrzkowicz internista, Marta Ejzenchart stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza