Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Tadeusz Sebzda

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 54
Ostatnie 7 dni 428
Odsłon w zeszłym miesiącu 1738
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu odczuwasz nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Analizujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Tadeusz Sebzda jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi chorobami, które lekarz Tadeusz Sebzda diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Tadeusz Sebzda zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Tadeusz Sebzda przyjmuje w gabinecie Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki, pod adresem pl. Kościuszki 21/6. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz medycyny pracy)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Jan Klempous chirurg, Ewa Gazda stomatolog, Joanna Piłat-Kanoniuk położna, położnik, Katarzyna Grzyb stomatolog, Michał Halbersztadt fizjoterapeuta, Jolanta Maj internista, Elżbieta Umićević stomatolog, Iwona Dattner-Hapon ginekolog, Grażyna Jabłecka dermatolog, Barbara Iwańczak pediatra, Marianna Molendowska lekarz medycyny pracy, Iwona Kucharska dietetyk, Katarzyna Piotrowska internista, Beata Przegalińska stomatolog, Aleksander Pietkiewicz ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza