Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Piotr Danielewicz

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 409
Odsłon w zeszłym miesiącu 1729

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu doskwierają Ci alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Piotr Danielewicz jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Piotr Danielewicz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Piotr Danielewicz umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Piotr Danielewicz przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, adres: ul. Stopnicka 9 M. 9. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Małgorzata Ćmikiewicz stomatolog, Elżbieta Rzepecka stomatolog, Jakub Roszczyc kardiolog, Roksolana Derzhko kardiolog, Alicja Dziewiątkowska stomatolog, Paweł Dębiński urolog, Wojciech Kucharski internista, Małgorzata Kastelli internista, Agnieszka Kot pulmonolog, Anna Pabian stomatolog, Maria Sycińska-Okwieka anestezjolog, Edyta Staniszewska-Marszałek internista, Marcin Jędryka ginekolog, Tomasz Okołów internista, Tadeusz Guz neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza