Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Paweł Krzemiński

Specjalizacje:

Terapeuta

O lekarzu

Paweł Krzemiński-hipnoterapeuta coach. Nazywam się Paweł Krzemiński i pomagam ludziom rozwiązywać problemy i spełniać marzenia. Pracuje jako hipnoterapeuta i coach. Specjalizuje się w pracy z silną traumą i stresem pourazowym. Pracuję w Nisku i Krakowie, prowadząc hipnoterapie, coaching indywidualny oraz sesje grupowe. Od blisko 20 lat prowadzę hipnoterapię i szkolenia z rozwoju osobistego. To doświadczenie pozwoliło mi to dostrzec, jak często poważne problemy życiowe są powodowane tym, że ktoś nie potrafi skutecznie radzić sobie z własnymi emocjami i jest zdany na łaskę swoich uczuć i nawyków. U większości ludzi problem ten nie doprowadzi raczej do aż tak skrajnych konsekwencji, ale każdemu przydałaby się umiejętność skuteczniejszego wpływania na swoje samopoczucie, lepszego realizowania celów i pozbycia się negatywnych zachowań. Mogą Ci w tym pomóc metody, które stosuję ( hipnoza, coaching, NLP, Time Line Therapy), pozwalając Ci w końcu odzyskać kontrolę nad własnym życiem i uczynić je bardziej satysfakcjonującym. Jeżeli zdecydujesz się ze mną pracować, moim zadaniem będzie pomóc Ci znaleźć takie możliwości ulepszenia swojego zachowania, nawyków oraz sposobu patrzenia na świat, abyś – spoglądając sobie w oczy w lustrze – mógł zawsze uśmiechać się do siebie, i do świata. Żebyś miał wspaniałe relacje z otaczającymi Cię ludźmi, czuł się lepiej każdego dnia, oraz robił to co sprawia Ci przyjemność i pozwala żyć dokładnie tak, jak chcesz żyć. A także byś po prostu był z siebie dumny i mógł zawsze wieczorem pomyśleć „To był dobry dzień.” Jako hipnoterapeuta i coach specjalizuję się w pracy z silną traumą i stresem pourazowym, odnosiłem również sukcesy w pracy z takimi problemami jak:
Leczenia niepokoju i paniki
Leczenia bezsenności
Leczenia urazów z dzieciństwa u dorosłych
Leczenia silnej traumy
Leczenia skutków długotrwałego stresu
Redukcji stresu
Leczenie lęków i fobii
Wspomaganie leczenia nadciśnienia
Terapia ofiar przemocy
Terapia osób odnoszących
Niepowodzenia w związkach
Terapia depresji
Problemy z samooceną
Depresja
Jednocześnie, większości problemów, z którymi przychodzą do mnie ludzie, nie da się łatwo przypisać do jakiejś kategorii diagnostycznej. Przychodząc, mówili np. takie rzeczy: „Czuję, że moje życie się skończyło.”, ”Mam złamane serce. Chcę zapomnieć o mojej byłej dziewczynie.”, ”Jestem złym człowiekiem.”, ”Mam nieustanne poczucie winy.”, ”Chcę poznawać nowych ludzi, ale się boję.”, ”Obawiam się, że zemdleję jeśli pobiorą mi krew.”, ”Jestem już dorosły, a mimo to rodzice kontrolują moje życie.”, ”Chcę mieć więcej odwagi w życiu.”, ”Nałogowo kłamię i nie mogę przestać konfabulować, chociaż niszczy to moje życie.”, ”Chcę zapomnieć o bolesnym wydarzeniu w przeszłości.”, ”Chciałbym być bardziej lubiany.”, ”Chcę się spełnić w życiu.”, ”Boje się, że zrobię krzywdę moim bliskim.”, ”Mam dość tych koszmarów!”, ”Moje problemy mnie przerastają.”, ”Chcę więcej zarabiać.”, ”Nieustannie się czerwienię.”, ”Nie potrafię wywiązywać się ze swoich zobowiązań.”, ”Nie wiem co chcę robić w życiu.”, ”Byłem prześladowany w szkole.”, ”Czuje się gorszy od innych.” Jeśli któreś z powyższych brzmi dla Ciebie znajomo i chcesz coś z tym zrobić – skontaktuj się ze mną i sięgnij po swoje wymarzone życie! Jeśli masz jakieś pytania, uwagi, albo chcesz umówić ze mną sesję, skontaktuj się teraz: Paweł Krzemiński-hipnoterapeuta i coach. Tel. 600 70 65 46 biuro@pawelkrzeminski.pl

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (terapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarzeSzukasz terapeuty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza