Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krzysztof Gil,
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Krzysztof Gil

Specjalizacje:

Psychiatra, Terapeuta

O lekarzu

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Skończyłem studia medyczne w 1997 roku. Od 1998 do 2016 pracowałem w Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie; robiłem staże do specjalizacji w Klinice Psychiatrii. Praca dodatkowa w Pogotowiu Ratunkowym w latach 1998 - 2001 nauczyła mnie samodzielności i szybkiego podejmowania decyzji. Staże podyplomowe, praca w PR i dyżury w wielkim szpitalu psychiatrycznym, gdzie nie było internisty, nie pozwoliły mi zapomnieć o podstawowych standardach leczenia chorób somatycznych. W 2005 roku zdałem specjlizację z psychiatrii robioną tzw. "nowym trybem", gdzie większy nacisk, niż kiedyś, kładło się na aspekty psychologiczne, poznanie siebie, bardzo istotne w podejściu do pacjenta. Dla mnie pacjent jest całością, nie tylko zbiorem narządów.
Praca w CTN "MONAR" dała mi dobrą naukę w leczeniu osób uzależnionych, pracowałem również w poradni odwykowej i poradni zdowia psychicznego.
Od 2004 roku prowadzę działalność gospodarczą - początkowo w warunkach pomocy w domu chorego, później wynajmując gabinet. Obecnie przyjmuję we własnym gabinecie, przy ul. Dębowej w Krakowie.

Z wyboru nie udzielam tzw. konsultacji on-line. Uważam, że  nie da się precyzyjnie zdiagnozować psychiatrycznie pacjenta podczas takiej "wizyty", nie da się tak ocenić stanu somatycznego (np. pomiar ciśnienia, wagi, ogólny stan somatyczny). Poza tym jednym z moich priorytetów jest zachowanie poufności wizyty w gabinecie psychiatrycznym; a większość dostępnych obecnie komunikatorów internetowych nie daje żadnej gwarancji zachowania tajemnicy lekarskiej.


Po pracy fotografuję, dużo czytam i trochę piszę. Mam dwoje dzieci.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psychiatra)
wizyta lekarska (terapeuta)

Pierwsza wizyta u mnie. Obejmuje badanie psychiatryczne i ustalenie wstępnej diagnozy i leczenia. Trwa około 40-60 minut.

Każda kolejna wizyta u mnie. Trwa przeciętnie około 30-40 minut.

Porady dla rodzin. Na przykład: jak skłonić pracowników Pogotowia, by zabrali osobę chorą psychicznie do szpitala. Jak postępować z osobą pijącą lub nadużywającą alkoholu lub innych środków. Itp.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miły. Jestem ogromnie wdzięczna.. Stara się zrobić wszytko, aby pomóc. Rzetelny, bardzo dobry gabinet, wyciąga z każdej choroby i dolegliwości, wielki szacunek.

Odpowiedz lekarza:

Bardzo Pani dziękuję.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz psychiatry z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza