Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Paweł Hajdamowicz
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Paweł Hajdamowicz

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 374
Odsłon w zeszłym miesiącu 1584

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu odczuwasz alarmujące bodźce w Twoim ciele? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Paweł Hajdamowicz jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje jak również skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Paweł Hajdamowicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Paweł Hajdamowicz umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Paweł Hajdamowicz przyjmuje w gabinecie Praktyka internistyczna prywatna., ul. Mińska 8. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały, cierpliwy i dobry człowiek, bezproblemowy kontakt, miły!. Rzetelny! Stawia bardzo trafne diagnozy! Pełen profesjonalizm! Skuteczny! Polecam z całego serca.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Dorota Korzeniowska-Kumaszka internista, Teresa Zatorowska ginekolog, Remigiusz Talar anestezjolog, Leszek Morasiewicz ortopeda, Katarzyna Broszko-Dziedzic internista, Zoryana Sędziak specjalista medycyny naturalnej, Artur Kwiatkowski chirurg, Andrzej Karmowski ginekolog, Maria Turska okulista, Ernest Kucharz ortopeda, Krzysztof Łątkowski ginekolog, Adam Kruczek urolog, Włodzimierz Molenda kardiolog, Marta Cisowska internista, Henryk Szymański pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza