Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Marek Jurga

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 350
Odsłon w zeszłym miesiącu 1500
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Witamy na profilu. Od dłuższego momentu dokuczają Ci alarmujące bodźce w Twoim ciele? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Marek Jurga jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi zaburzeniami, które lekarz Marek Jurga diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Marek Jurga zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Marek Jurga przyjmuje w gabinecie Lekarska Przychodnia Specjalistyczna i Medycyny Pracy AAdMed, przy ul. Zimowa 9. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz medycyny pracy)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.
pokaż tańszych lekarzy »

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Zenon Antoszków internista, Jan Skóra chirurg, Agnieszka Kowal-Lange okulista, Jacek Szulc laryngolog, Józef Witowski chirurg, Magda Chęcińska internista, Marcin Zawadzki biegły sądowy, Jacek Dębski chirurg, Kamila Drożdż psycholog, Sylwia Nawrocka internista, Aleksandra Rawdanowicz okulista, Danuta Wójcik pulmonolog, Małgorzata Nawrocka logopeda, Maria Nowakowska-Derej anestezjolog, Barbara Dyrcz-Giers stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza