Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Magdalena Lenard,
średnia 5.00 z 6 opinii

mgr Magdalena Lenard

Specjalizacje:

Dietetyk

O lekarzu

Nazywam się Magdalena Lenard i jestem dietetykiem klinicznym. Tytuł magistra uzyskałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam również liczne kursy i szkolenia z zakresu psychodietetyki, dietetyki sportowej oraz dietoterapii chorób.


Oferuję konsultacje dietetyczne zarówno w zakresie odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych, jak również dla osób z chorobami przewlekłymi oraz kobiet w ciąży.

Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi, m.in.: chorobami tarczycy, cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, AZS, alergiami pokarmowymi, chorobami układu krążenia, dną moczanową, chorobami przewodu pokarmowego.

Współpracuję również ze sportowcami, a także osobami na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej.

 

Konsultacje mogą odbywać się osobiście lub online.Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a także wyglądać i czuć się lepiej - zapraszam do współpracy!

 

 

 

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 6

|

Średnia Ocen: 5

Pani Magdalena to dietetyk na 6! Nasza współpraca rozpoczęła się ponad rok temu, trafiłam do Pani Magdy z polecenia koleżanki głównie z zamiarem utraty kilogramów spowodowanych niedoczynnością tarczycy. Przeszłam przez kilku dietetyków, stosowałam różne diety w połączeniu z treningami, ale dopiero Pani Magda potrafiła dostrzec w czym tkwi mój problem i dobrała idealny dla mnie sposób odżywiania. Zalet współpracy z Panią Magdą są dziesiątki, ale te najistotniejsze to indywidualne podejście do pacjenta, różnorodność posiłków wraz z ich prostotą wykonania, ogromne zaangażowanie i chęć pomocy, ciągła dawka motywacji zwłaszcza w tzw. "gorsze dni" i co najważniejsze WIDOCZNE EFEKTY które przełożyły się nie tylko na moją jakość życia, ale i o niebo lepsze wyniki badań! A to wszystko w profesjonalnej, ale bardzo miłej atmosferze. POLECAM Panią Magdę każdemu!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Serdecznie polecam osobę pani Magdaleny i współpracę z nią jako dietetykiem. Pani Magdalena jest ciepłą i sympatyczną osobą, co ułatwia rozmowy, skutecznie motywującą do działania, a przygotowane przez nią plany dietetyczne nie tylko smaczne, ale przede wszystkim skuteczne. Polecam raz jeszcze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z usług pani Magdy zaczęłam korzystać w trakcie ciąży, jej wskazówki były bardzo pomocne w tym ważnym dla mnie okresie. Podczas karmienia piersią oraz rozszerzania diety u mojego malucha pomoc pani Magdy również okazała się niezbędna, a jej rady bardzo cenne i praktyczne. Polecam konsultacje z panią Magdą wszystkim przyszłym mamom, kobietom karmiącym i chcącym zrzucić nadprogramowe kilogramy po ciąży ;)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam panią Magdalenę. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, towarzyszy w zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami. Można się przy niej otworzyć, wysłucha i wesprze w trudach pokonywania własnych ograniczeń. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Mnie , pod jej czujnym okiem, udało się zrzucić 6 kg, prawie bez bólu:)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Magdalena jest najlepszą wizytówką swoich kompetencji. Dzięki pierwszemu wrażeniu jakie robi- wiem, że wykorzystuje swoją wiedzę na sobie- a wiarygodność to podstawa dobrej relacji. Na każdej wizycie zachęca do stosowania zasad, które sama stosuje w życiu codziennym. Pierwsze konsultacje oraz każde następne tylko to potwierdziły. Dziękuję serdecznie Pani Magdalenie za profesjonalizm, za ogrom wsparcia, ciepła i oddania się swojej pracy, a przede wszystkim swoim pacjentom oraz smaczne potrawy. Czas poświęcony na rozmowy, wsparcie (ogrom motywacji!!), analizy oraz wyjaśnienie krok po kroku wszystkich niejasności jest dla mnie bezcenny- za co po prostu dziękuję. Mogę tylko i wyłącznie polecać. Relacja, otwartość oraz indywidualne podejście to podstawa w osiągnięciu celu. Miałam okazję rozpocząć w Krakowie współpracę z Panią Magdaleną, a następnie kontynuować ją online- co przy moim intensywnym trybie życia było najlepszą opcją.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam w 100% Panią Magdę dietetyk. Super podejście do pacjenta, bardzo przyjemnie i pomocne konsultacje. Pani Magda jest bardzo miła I profesjonalna dietetyczka, dba wspeira i pomaga swoim pacjentom. Serdecznie polecam wszytskim którzy szukają profesjonalnej opieki dietetycznej w miłej atmosferze i smacznymi przepisami

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza