Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Magdalena Lenard,
średnia 5.00 z 6 opinii

mgr Magdalena Lenard

Specjalizacje:

Dietetyk

O lekarzu

Nazywam się Magdalena Lenard i jestem dietetykiem klinicznym. Tytuł magistra uzyskałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam również liczne kursy i szkolenia z zakresu psychodietetyki, dietetyki sportowej oraz dietoterapii chorób.


Oferuję konsultacje dietetyczne zarówno w zakresie odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych, jak również dla osób z chorobami przewlekłymi oraz kobiet w ciąży.

Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi, m.in.: chorobami tarczycy, cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, AZS, alergiami pokarmowymi, chorobami układu krążenia, dną moczanową, chorobami przewodu pokarmowego.

Współpracuję również ze sportowcami, a także osobami na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej.

 

Konsultacje mogą odbywać się osobiście lub online.Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a także wyglądać i czuć się lepiej - zapraszam do współpracy!

 

 

 

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 6

|

Średnia Ocen: 5

Pani Magdalena to dietetyk na 6! Nasza współpraca rozpoczęła się ponad rok temu, trafiłam do Pani Magdy z polecenia koleżanki głównie z zamiarem utraty kilogramów spowodowanych niedoczynnością tarczycy. Przeszłam przez kilku dietetyków, stosowałam różne diety w połączeniu z treningami, ale dopiero Pani Magda potrafiła dostrzec w czym tkwi mój problem i dobrała idealny dla mnie sposób odżywiania. Zalet współpracy z Panią Magdą są dziesiątki, ale te najistotniejsze to indywidualne podejście do pacjenta, różnorodność posiłków wraz z ich prostotą wykonania, ogromne zaangażowanie i chęć pomocy, ciągła dawka motywacji zwłaszcza w tzw. "gorsze dni" i co najważniejsze WIDOCZNE EFEKTY które przełożyły się nie tylko na moją jakość życia, ale i o niebo lepsze wyniki badań! A to wszystko w profesjonalnej, ale bardzo miłej atmosferze. POLECAM Panią Magdę każdemu!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Serdecznie polecam osobę pani Magdaleny i współpracę z nią jako dietetykiem. Pani Magdalena jest ciepłą i sympatyczną osobą, co ułatwia rozmowy, skutecznie motywującą do działania, a przygotowane przez nią plany dietetyczne nie tylko smaczne, ale przede wszystkim skuteczne. Polecam raz jeszcze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z usług pani Magdy zaczęłam korzystać w trakcie ciąży, jej wskazówki były bardzo pomocne w tym ważnym dla mnie okresie. Podczas karmienia piersią oraz rozszerzania diety u mojego malucha pomoc pani Magdy również okazała się niezbędna, a jej rady bardzo cenne i praktyczne. Polecam konsultacje z panią Magdą wszystkim przyszłym mamom, kobietom karmiącym i chcącym zrzucić nadprogramowe kilogramy po ciąży ;)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam panią Magdalenę. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, towarzyszy w zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami. Można się przy niej otworzyć, wysłucha i wesprze w trudach pokonywania własnych ograniczeń. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Mnie , pod jej czujnym okiem, udało się zrzucić 6 kg, prawie bez bólu:)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Magdalena jest najlepszą wizytówką swoich kompetencji. Dzięki pierwszemu wrażeniu jakie robi- wiem, że wykorzystuje swoją wiedzę na sobie- a wiarygodność to podstawa dobrej relacji. Na każdej wizycie zachęca do stosowania zasad, które sama stosuje w życiu codziennym. Pierwsze konsultacje oraz każde następne tylko to potwierdziły. Dziękuję serdecznie Pani Magdalenie za profesjonalizm, za ogrom wsparcia, ciepła i oddania się swojej pracy, a przede wszystkim swoim pacjentom oraz smaczne potrawy. Czas poświęcony na rozmowy, wsparcie (ogrom motywacji!!), analizy oraz wyjaśnienie krok po kroku wszystkich niejasności jest dla mnie bezcenny- za co po prostu dziękuję. Mogę tylko i wyłącznie polecać. Relacja, otwartość oraz indywidualne podejście to podstawa w osiągnięciu celu. Miałam okazję rozpocząć w Krakowie współpracę z Panią Magdaleną, a następnie kontynuować ją online- co przy moim intensywnym trybie życia było najlepszą opcją.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam w 100% Panią Magdę dietetyk. Super podejście do pacjenta, bardzo przyjemnie i pomocne konsultacje. Pani Magda jest bardzo miła I profesjonalna dietetyczka, dba wspeira i pomaga swoim pacjentom. Serdecznie polecam wszytskim którzy szukają profesjonalnej opieki dietetycznej w miłej atmosferze i smacznymi przepisami

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Kraków - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza