Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Karolina Cudzich-Gunia

Specjalizacje:

Dietetyk

O lekarzu

Dyplom Dietetyka uzyskała na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki postanowiła kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyła w wielu konferencjach naukowych oraz warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych. 

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywała uczestnicząc w praktykach studenckich na wielu oddziałach w szpitalach, poradniach specjalistycznych oraz restauracjach. Współpracując z Panią Magdaleną Łuszczak, czołowym dietetykiem sieci Dobry Dietetyk we Wrocławiu zdobyła wiele cennych wskazówek.

Pani Karolina w swojej pracy szanuje przede wszystkim czas pacjentów oraz ich indywidualne preferencje smakowe, ponieważ w życiu kieruje się zasadą:„jeść należy z przyjemnością, a nie tylko się odżywiać”

Specjalista w zakresie wspomagania oraz terapii chorób dietozależnych, takich jak celiakia, mukowiscydoza, alergie pokarmowe oraz wiele innych, w okresie okołozabiegowym, jak również w terapii nadwagi i otyłości oraz niedowagi. Wiedza, jaką zdobyła na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce sprawiła, iż nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń.

Pani Karolina jest osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia, zawsze dąży do celu i ma w sobie wiele chęci pomocy innym. Jest wolontariuszem fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzi na terenie całej Polski bezpłatne warsztaty na temat zdrowego stylu życia.

„Dietetyka i gotowanie zawsze były moją pasją, szczególnie słodkie wypieki w kuchni z babcią” – przyznaje Pani Karolina

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięMogilany - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Mogilany?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza