Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Lucyna Oleksik-Skowrońska

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 291
Odsłon w zeszłym miesiącu 1321

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś momentu wyczuwasz martwiące bodźce w Twoim ciele? Analizujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Lucyna Oleksik-Skowrońska jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Lucyna Oleksik-Skowrońska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Lucyna Oleksik-Skowrońska zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. ), Lucyna Oleksik-Skowrońska przyjmuje w placówce Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna, adres: ul. Jadźwingów 9. Zapraszamy do kontaktu.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Jadźwingów 9, Warszawa, Mokotów

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Jadwiga Zomer onkolog, Andrzej Iwaniuk ginekolog, Jacek Szymańczyk dermatolog, Bernadeta Ceglarek internista, Beata Zarzeczna położna, położnik, Stanisław Fabisiewicz chirurg, Joanna Agnieszka Giza diagnosta, Violetta Piwko stomatolog, Daniel Kowalski ortopeda, Tomasz Stelmaszuk internista, Arkadiusz Kaźmierski psychiatra, Elżbieta Waś-Kierasińska internista, Ilona Gruchalska-Paczuska stomatolog, Lilia Paczuła pediatra, Jerzy Onyszkiewicz neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza