Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Radosław Piątkowski
średnia 5.00 z 5 opinii

dr n. med. Radosław Piątkowski

Specjalizacje:

Kardiolog, Internista


O lekarzu

Specjalista kardiolog. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Starszy asystent w Klinice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego CSK MSWiA przy ul. Wołoskiej w Warszawie. Wieloletni pracownik na stanowisku adiunkta w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwesrytetu Medycznego. Specjalizuje się w zaawansowanej diagnostyce echokardiograficznej m.in wad serca, kardiomiopatii i niewydolności serca. Zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobą wieńcową, po zawale serca, z nadciśnieniem tętniczym, arytmią, niewydolnością serca oraz po operacjach serca.
Posiada akredytację indywidualną II stopnia Sekcji ECHO Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (nr EAI 290/2014).

Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 2010 roku na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej zastosowania echokardiografii obciążeniowej w kwalifikacji chorych z niedomykalnością mitralną do operacji kardiochirurgcznych. Jest autorem/współautorem kilkudziesięciu prac naukowych, wykładowcą na wielu konferencjach i warsztatach naukowych. Współautor kilku podręczników z kardiologii. Współredaktor 14 wydawnictw multimedialnych z zakresu echokardiografii. Od 2005 roku wykładowca i prowadzący zajęcia na warsztatach echokardiograficznych organizowanyh przez Klinikę Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Laureat 10 nagród naukowych i dydaktycznych JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcji Echokardiografii oraz Sekcji Wad Zastawkowych Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Członek Klubu 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Zakres usług:
Konsultacje kardiologiczne, kwalifikacje do zabiegów kardiochirurgicznych (w tym wad zastawkowych serca). Leczenie pacjentów z chorobą wieńcową, po zawale serca, z nadciśnieniem tętniczym, arytmią, niewydolnością serca oraz po operacjach serca. Przeprowadza kwalifikacje kardiologiczne do operacji niekardiochirurgicznych (m.in. do operacji naczynowych, onkologicznych, brzusznych itd.).
ECHO serca - wykonuje badania echokardiograficzne przezklatkowe, przezprzełykowe, próby dobutaminowe, echo wysiłkowe, jak również badania śródzabiegowe.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobry kardiolog, godny polecenia. Jego profesjonalizm i konkretne działanie doprowadziło do szybkiej poprawy mojego zdrowia. Dziekuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Prawdziwy profesjonalista. Jako jedyny trafnie określił przyczyny moich dolegliwości, i to już przy drugim spotkaniu. Dzięki niemu jestem teraz zdrową osobą. Polecam tego lekarza wszystkim, którzy szukają dobrego kardiologa.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny lekarz, naprawdę godny polecenia. Szeroka wiedza, profesjonalizm i konkret w działaniu. Skutecznie leczy, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, ogólnie - lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz zarówno zajmujący się sercem, jak i z sercem podchodzi do pacjenta. Szczególnie to podejście mi się spodobało - nie miałam wrażenia, że się wywyższa, za to czułam się komfortowo. Zaskoczył mnie pozytywnie swoją wiedzą, którą potrafi przekazać w zrozumiały sposób. taki powinien być każdy lekarz! Dziękuję Panu i życzę samych sukcesów

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor Radosław Piątkowski to wysokiej klasy specjalista, posiada wielkie umiejętności i nie poddaje się nawet przy trudnych schorzeniach. Rewelacja!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Małgorzata Kostrzewa psychiatra, Anna Cichoń pediatra, Teresa Długosz-Gołębiowska stomatolog, Aleksandra Gawryś-Żoch psychiatra, Ewa Przedpełaska-Koma gastrolog, Nina Wołyniec stomatolog, Lech Lechnio urolog, Ewa Racicka psychiatra, Christine Kogl fizjoterapeuta, Zbigniew Orski internista, Adam Szurek ortopeda, Anna Rokitnicka internista, Emilia Sierszulska psychiatra, Grzegorz Wasążnik pediatra, Piotr Zwoliński neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz kardiologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza