Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz dentysta Katarzyna Perek

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 314
Odsłon w zeszłym miesiącu 1405

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Odczuwasz ból zębów lub dziąseł? A może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co jest przyczyną, zalecamy wybrać się na profilaktyczny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Katarzyna Perek leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Katarzyna Perek jest rzetelnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe dokładność badania oraz trwałość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w przyjaznej atmosferze oraz w odpowiednim dla pacjenta czasie. Stomatolog zajmuje się ogólną stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, profilaktyką, m.in. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne również decyduje o optymalnym planie leczenia, co przynosi niesamowite efekty. Poszukujesz odpowiedniego specjalisty dobrze trafiłeś! W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Katarzyna Perek przyjmuje w placówce Noble Dent, adres: ul. Grzybowska 6/10. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Dr Perek to bardzo konktetna, profesjonalna, a przy tym miła i kulturalna osoba, dzięki której atmosfera w gabinecie jest wręcz radosna. Kiedyś bałam się nawet czyścić zęby z kamienia, dziś siadam ze spokojem na fotel podczas każdej wizyty. Pani doktor usuwała mi chirurgicznie zatrzymaną ósemkę - szybko, sprawnie i bezboleśnie. Co więcej, już następnego dnia po zabiegu nie miałam żadnej opuchlizny czy odrętwienia. Wszystko pięknie i szybko się zagoiło. Jeśli zaś chodzi o wypełnienia - dr Perek jest w tym temacie mistrzynią. Zęby nie tylko przestają boleć, są dokładnie wyczyszczone i wyleczone, ale i wypełnione tak precyzyjnie, że trudno rozpoznać, że w ogóle w nie ingerowano. Zachęcam każdego, by oddał dr Perek swoje uzębienie pod opiekę. Ja jestem bardzo zadowolona, że to zrobiłam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Myślałem, że moje zatrzymane 8-ki będą drogą przez mękę. Jednak nie u tej dentystki. Zabiegi zostały wykonane sprawnie i bardzo fachowo. Doktor Perek zna się na swojej robocie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

U pani stomatolog Perek robiłem chirurgiczne wydłużanie korony klinicznej. Bałem się tego zabiegu, jednak nie było takiej potrzeby - pani doktor super sobie poradziła.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wszystko było tak jak należy - jestem bardzo zadowolony z wizyty u tej Pani Dentystki w Dentalestetic.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza