Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Anetta Howorus-Bartoszcze
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz dentysta Anetta Howorus-Bartoszcze


O lekarzu

Szanowni Państwo!
Ortodoncja to moja pasja, moja wiedza i wieloletnie doświadczenie w leczeniu.


Mam to szczęście, że moja praca, każdego dnia dostarcza mi ogromu satysfakcji. Lubię poznawać nowych ludzi, wsłuchiwać się w ich historie, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania związane z posiadaniem zdrowych i ładnych zębów.

Bardzo twórcza jest praca z małymi pacjentami, kiedy trzeba przekonać dziecko do siebie oraz do systematycznego noszenia aparatu ortodontycznego. A jaka radość, gdy to się udaje i po pewnym czasie uzyskujemy miejsce dla nowych (stałych) zębów, poprawiamy wymowę oraz ustawiamy w równiutkim szeregu małe ząbki.

Podobnie dużo zrozumienia potrzeba podczas leczenia ortodontycznego młodzieży, która obecnie wyedukowana w sieci, dość precyzyjnie określa oczekiwania co do atrakcyjności swojego uśmiechu. Tu moje działanie to wsłuchanie się w potrzeby, pełna współpraca z pacjentem i dość szybka radość z efektu. Trzeba przecież zdążyć przed studniówką czy własnym ślubem.

Zaspokojenie czynnościowo- estetycznych wymagań pacjentów dorosłych również dostarcza mi satysfakcji, choć często z uwagi na pracę za granicą lub liczne podróże zawodowe pacjentów, leczenie ortodontyczne wymaga ode mnie dyspozycyjności. Efekt i radość pacjenta są jednak tego warte.

Wraz ze wzrostem średniej długości życia zwiększa się także liczba pacjentów wymagających przedprotetycznego leczenia ortodontycznego. Takie przygotowanie pozwala na ograniczenie zasięgu protezy lub wręcz jej uniknięcie. Ilość procedur ortodontycznych i nowych technik, które można zaproponować pacjentom 55+ pozwala osiągać niesamowite, wspaniałe efekty.

Wierząc, że ortodoncja to centralne ogniwo łączące różne dyscypliny stomatologiczne oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyłam w Warszawie gabinety stomatologii rodzinnej "Pani Ortodontka".

Wraz z profesjonalnym i pełnym zaangażowania zespołem dobrych lekarzy dentystów, oferujemy kompleksowe leczenie całych rodzin w zakresie stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, periodontologii, chirurgii, protetyki i oczywiście ortodoncji.

Wspólnie staraliśmy się stworzyć miejsce, gdzie nowoczesna technika stomatologiczna łączy się z rodzinną atmosferą, ciepłym wystrojem wnętrz i zespołem dobrych lekarzy stomatologów.

To miejsce stworzyliśmy dla Was!
Sprawdź czy nam się udało.

Zapraszam

Lekarz stomatolog Aneta Howorus-­ Bartoszcze
Specjalista ortodonta

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Chirurg stomatologiczny)
Wizyta lekarska (Ortodonta)
Wizyta lekarska (Protetyk stomatologiczny)
Wizyta lekarska (Stomatolog)
Wizyta lekarska (Stomatolog dziecięcy)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani Doktor. Ma ogromną praktykę. Prowadziła moją córkę, która dziś jest już dorosła i może pochwalić się pięknym uśmiechem. Polecam.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję za pozytywną opinię, życzę dużo uśmiechu na każdy dzień:)
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Profesjonalistka, efekty wizyt rewelacyjne. Do tego pani doktor jest osobą bardzo przyjazną i komunikatywną, pacjent przestaje odczuwać strach przed zabiegiem. Polecam wszystkim.

Odpowiedz lekarza:

Dziękujemy za polecenie naszych usług!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo miła Pani Doktor, przyjazna rodzicowi, a przede wszystkim małemu pacjentowi. Potrafi zapanować nad dzieckiem :) Z efektów zabiegów również jestem w pełni zadowolona. Polecam.

Odpowiedz lekarza:

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie:)
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Adam Jaroszczyk homeopata, Anna Skibińska internista, Aleksandra Urbaszek psycholog, Anna Sulikowska internista, Andrzej Eliasz neurochirurg, Krystyna Jedynasty internista, Izabela Załęska-Zydlewska internista, Wanda Majczak-Błaszczyk pediatra, Hanna Kowalczyk chirurg, Małgorzata Wojtkowska-Wośko stomatolog, Robert Jedynak anestezjolog, Małgorzata Łuczywek-Kapulkin internista, Konrad Seferyński ortopeda, Katarzyna Łoza dermatolog, Iwona Wyczańska psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz ortodonty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza