Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz Karolina Ratajczak

Specjalizacje:

Internista, Diabetolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 403
Odsłon w zeszłym miesiącu 1707
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś czasu odczuwasz alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Zastanawiasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Karolina Ratajczak jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania a także skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Karolina Ratajczak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Karolina Ratajczak umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Karolina Ratajczak przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, ul. Wrocław. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diabetolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Miła i sympatyczna lekarka, bardzo ciepło podchodząca do pacjenta. Badania dokładne, pani doktor również słucha tego, co ma do powiedzenia pacjent. Zalecone leczenie przynosi świetne skutki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Profesjonalistka w każdym calu. Pani doktor Ratajczak jest zaiste godna polecenia - fachowa, kompetentna, wizyty przebiegają szybko i konkretnie, a przy tym w sympatycznej atmosferze. Leczenie przynosi świetne skutki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo profesjonalna lekarka, świetnie znająca się na swoim fachu. Jestem zadowolona z wizyt i na pewno będę dalej korzystać z usług Pani Doktor Ratajczak.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

LEKARZ RZECZYWIŚCIE PRZYJAZNY PACJENTOM, PROFESJONALISTKA, NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI SPOSOBAMI LECZENIA CUKRZYCY I BARDZO SYMPATYCZNA

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza