Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Jolanta Puniewska

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 34
Ostatnie 7 dni 277
Odsłon w zeszłym miesiącu 1292

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu wyczuwasz alarmujące bodźce w Twoim ciele? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Jolanta Puniewska jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości jak również zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi dolegliwościami, które lekarz Jolanta Puniewska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jolanta Puniewska zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Jolanta Puniewska przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, pod adresem ul. Michałowskiego 24/1. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (anestezjolog)
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Prawdziwy fachowiec, jest bardzo uprzejma, przyjazna. Cierpliwa i dobra! Bardzo dokładny! Wizyta trwała 25 minut! Schludnie! Bardzo polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza