Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Joanna Zawadzka

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 51
Ostatnie 7 dni 386
Odsłon w zeszłym miesiącu 1638
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu odczuwasz martwiące sygnały w Twoim ciele? Rozpatrujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Joanna Zawadzka jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi problemami, które lekarz Joanna Zawadzka diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Zawadzka zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Joanna Zawadzka przyjmuje w gabinecie Lecznice Citomed, adres: ul. C. Skłodowskiej 73. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięToruń - znani lekarze

Bohdan Michalak ginekolog, Iwona Gosk internista, Jerzy Adamski internista, Dominik Chraniuk internista, Paweł Urbanowicz ortopeda, Ryszard Adamski chirurg, Marcin Hotloś anestezjolog, Roman Stankiewicz pediatra, Sławomir Koch położna, położnik, Stanisława Wrzesińska-Malinowska internista, Jadwiga Zgolińska stomatolog, Agnieszka Nowogórska pediatra, Krzysztof Jacyk stomatolog, Grażyna Stankiewicz stomatolog, Julian Pełka fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza