Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Lucyna Sobiło-Pawlik

Specjalizacje:

Internista, Diabetolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 382
Odsłon w zeszłym miesiącu 1606
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego momentu wyczuwasz nieprzyjemne objawy w Twoim ciele? Zastanawiasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Lucyna Sobiło-Pawlik jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi przypadłościami, które lekarz Lucyna Sobiło-Pawlik diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Lucyna Sobiło-Pawlik umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Lucyna Sobiło-Pawlik przyjmuje w placówce Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, pod adresem ul. Św. Józefa 53/59. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diabetolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Pani Doktor zapewnia najwyższej klasy opiekę diabetologiczną oraz kompleksowe, serdeczne wsparcie w leczeniu cukrzycy, również ciążowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, precyzyjnemu doborowi dawek insuliny oraz indywidualnemu podejściu do pacjenta, mam wyrównaną cukrzycę i urodziłam zdrowe dzieci.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Lidia Kluziak stomatolog, Miron Termanowski ortopeda, Wojciech Tajchman ortopeda, Marcin Tafelski neurochirurg, Joanna Madej chirurg, Marek Strawiński ortopeda, Aleksander Łuszczycki chirurg, Ewa Jeżewska fizjoterapeuta, Marian Łysiak pediatra, Anna Górska okulista, Iwona Bohr stomatolog, Halina Ściesińska pediatra, Ludmiła Borkowska radiolog, Janina Zellma stomatolog, Jerzy Perlik fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza