Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz dentysta Iwona Orzeszko

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 410
Odsłon w zeszłym miesiącu 1734
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Dokucza Ci ból zęba? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należałoby iść na profilaktyczny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Iwona Orzeszko leczy całe rodziny w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Iwona Orzeszko jest doskonałym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe przyjazna atmosfera oraz najwyższa jakość wykonywanych usług. A Przebiega to w przyjaznej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Stomatolog zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, endodoncją, między innymi uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem innych zabiegów. Dentysta wykrywa powstałe zmiany patologiczne także podejmuje decyzje o metodzie leczenia, co zapewnia doskonałe efekty. Szukasz odpowiedniego dentysty świetnie znalazłeś! W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Iwona Orzeszko przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, adres: ul. Szegedyńska 13A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Zdecydowanie najlepszy stomatolog, z jakim miałam styczność! Na wizycie u Pani doktor byłam w ramach NFZ w przychodni na Szybowcowej. Przemiła kobieta, z wielkim sercem i niespotykanie ludzkim podejściem do pacjenta. Atmosfera luźna, bez stresu, z uśmiechem, a nawet żartami. Pani Doktor cierpliwie tłumaczy kroki leczenia i ich cel. Nie ignoruje problemu i nie idzie na łatwiznę - sama mnie zmotywowała, by ratować mojego mocno ukruszonego martwego zęba, którego zamierzałam wyrwać. Widać, że Pani Doktor jest lekarzem z zamiłowania i pasji.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

U tej Pani byłam w przychodni na szybowcowej 4. Bardzo przemiła Pani :). Poszłam tam przerażona po kilkunastu latach nie bycia u dentysty, a paradoksalnie każda kolejna minuta w gabinecie doprowadzała do tego, że nie mogłam na koniec nie podziękować za atmosferę. Zdecydowanie ma podejście do człowieka i nie robi czegoś szybko, schematycznie, aby było. Czasem nawet zażartuje. Od tego momentu nie boję się dentysty, a naprawdę było co leczyć. Zdecydowanie takich dentystów nam potrzeba ;)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza