Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Grażyna Tukalska-Grzenkowska

Specjalizacje:

Internista, Pediatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 369
Odsłon w zeszłym miesiącu 1577
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego czasu doskwierają Ci nieprzyjemne bodźce w Twoim ciele? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Grażyna Tukalska-Grzenkowska jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Grażyna Tukalska-Grzenkowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Grażyna Tukalska-Grzenkowska umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Starogard Gdański (woj. pomorskie), Grażyna Tukalska-Grzenkowska przyjmuje w placówce Medpharma, al. Jana Pawła II 5. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Pediatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięStarogard Gdański - znani lekarze

Marina Morskaya internista, Magdalena Łobocka stomatolog, Maciej Dziurkowski psychiatra, Jerzy Pawłowski ortopeda, Zbigniew Tukalski ginekolog, Natalia Makowska dietetyk, Grzegorz Sykut internista, Ireneusz Marciniak gastrolog, Dariusz Bartosz stomatolog, Osman Korycki chirurg, Mariusz Małyga ortopeda, Katarzyna Sienkiewicz chirurg, Ewa Imianowska-Ambroziak pediatra, Anna Hukała-Folleher pediatra, Grzegorz Nowacki psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Starogard Gdański?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza