Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Izabela Swajdo
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Izabela Swajdo

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 307
Odsłon w zeszłym miesiącu 1366

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego momentu odczuwasz niepokojące symptomy w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Izabela Swajdo jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi dolegliwościami, które lekarz Izabela Swajdo diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Izabela Swajdo umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Starogard Gdański (woj. pomorskie), Izabela Swajdo przyjmuje w placówce Polmed II, ul. Kopernika 21. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Rewelacjny lekarz. Pani jest miła, słucha i posiada ogromną wiedzę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Starogard Gdański - znani lekarze

Ryszard Rytlewski chirurg, Renata Jendyk homeopata, Mariusz Sypniewski internista, Arkadiusz Mikszewicz chirurg, Zbigniew Gierzyński neurolog, Robert Wierzba chirurg, Marek Janeczko ginekolog, Alicja Dzieża pediatra, Zbigniew Tukalski ginekolog, Magdalena Grabowska weterynarz, Leonard Gross patomorfolog, Mirosława Tońska internista, Jerzy Niemiec stomatolog, Andrzej Rewieński pediatra, Mariusz Zwaliński ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Starogard Gdański?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza