Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Ewa Słowik-Czyż

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 396
Odsłon w zeszłym miesiącu 1616
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu dają we znaki niepokojące oznaki w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Ewa Słowik-Czyż jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Ewa Słowik-Czyż diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Ewa Słowik-Czyż zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Ewa Słowik-Czyż przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. M.reja 19/6. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Nefrolog)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.
pokaż tańszych lekarzy »

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Olimpia Sułkowska-Janicka laryngolog, Marceli Łukaszewski anestezjolog, Jakub Śmiechowicz anestezjolog, Ilona Maciejewska internista, Wilhelmina Kożuchowska okulista, Joanna Maciejewska neurolog, Michał Sidelnik fizjoterapeuta, Danuta Brutkowska położna, położnik, Karol Cisarż chirurg, Otylia Kichler internista, Ryszard Smoliński ginekolog, Beata Szwacz okulista, Irena Trygub pediatra, Izabela Kaczmarczyk psycholog, Wiktor Maniowski lekarz rehabilitacji medycznej

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza