Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Elwira Metner

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 58
Ostatnie 7 dni 459
Odsłon w zeszłym miesiącu 1920
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 9

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś czasu dokuczają Ci nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Elwira Metner jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi schorzeniami, które lekarz Elwira Metner diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Elwira Metner umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Elwira Metner przyjmuje w gabinecie Przychodnia Kosmonautów, ul. Horbaczewskiego 35. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Uprzejma pani doktor, troskliwa i życzliwa. Bardzo łatwo się z nią rozmawia, pacjent nie czuje presji, stresu, do tego jest profesjonalna w każdym calu. Całość roztoczonej nade mną opieki zasługuje na najwyższą ocenę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo profesjonalna lekarka, do tego ma świetne podejście do pacjenta. Łatwo nawiązać z nią kontakt, zawsze wysłucha i wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dzięki opiece Pani doktor Metner, udało mi się przetrwać napady częstoskurczu w ciąży i dzięki temu moja Madzia urodziła się zdrowa, bez jakichkolwiek problemów z jej i moim zdrowiem. Do tej pory jestem pod stałą opieką Pani doktor i zawsze mogę liczyć na jej pomoc i profesjonalizm. Takich lekarzy z prawdziwego zdarzenia ze świeczką szukać. Do końca życia będę jej wdzięczna za pomoc.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza