Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Dorota Jarosz

Specjalizacje:

Internista, Patomorfolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 360
Odsłon w zeszłym miesiącu 1599

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu dokuczają Ci martwiące bodźce w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Dorota Jarosz jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi problemami, które lekarz Dorota Jarosz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Dorota Jarosz umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Dorota Jarosz przyjmuje w gabinecie Indywidualna Praktyka Lekarska, pod adresem al. Komisji Edukacji Narodowej 88/72. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (patomorfolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Perfekcyjna. Bardzo zaangażowana, sympatyczna. Z podejściem do chorego, cierpliwa i dobra. Bardzo dokładny. Schludnie. świetnie trafiłem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Małgorzata Krasnodębska-Kiljańska endokrynolog, Olga Przybysiak fizjoterapeuta, Grażyna Pintara psychiatra, Grzegorz Niewiński anestezjolog, Piotr Kuzaka urolog, Ewa Wolak psychiatra, Maciej Adamczyk anestezjolog, Mariola Łojewska-Bajbus lekarz rodzinny, Joanna Pazik nefrolog, Katarzyna Wojas internista, Monika Stefankiewicz pediatra, Izabela Pietrzykowska-Chomiuk neurolog, Małgorzata Ohme psycholog, Michalina Kosior stomatolog, Inez Szweryn-Czarnyszewicz ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza